דן סלפטר מונה למאמן הראשי של נבחרת הריצות הארוכות

יהיה הסמכות המקצועית העליונה בנבחרת הגברים של הריצות הארוכות: "אני מקבל עליי, יחד עם צוות מעולה לצידי, את המשימה לסייע להביא את הנבחרת ליעדיה השונים בצורה המיטבית"

(גודל טקסט)

דן סלפטר מונה למאמן הראשי של נבחרת הריצות הארוכות. במקביל להדרכתו את לונה צ'מטאי סלפטר, מאור טיורי, הדר אופיר פורר ואתלטים נוספים, סלפטר יהיה הסמכות המקצועית העליונה בנבחרת הגברים של הריצות הארוכות. המינוי אושר ע"י הנהלת איגוד האתלטיקה היום (שני).

זוהר זמירו ימשיך בתפקידו וישמש כמאמן לצידו של סלפטר. איתי מגידי, המנהל ההישגי ואחראי תחום הריצות הבינוניות והארוכות באיגוד, ימשיך לפקח מטעם האיגוד.

יש לציין כי כבר מהמעבר הרשמי לעבודה בנבחרת (בחודש מאי אשתקד) סלפטר היה מעורב בנעשה בנבחרת יחד עם איתי מגידי, פיקח וייעץ.

דן סלפטר אמר: "אנחנו בלוח זמנים מאוד צפוף לקראת אליפות אירופה ולקראת המשחקים האולימפיים, ולאור החלטות שנתקבלו על שינויים בצוות המקצועי, אני מקבל עליי, יחד עם צוות מעולה לצידי, את המשימה לסייע להביא את הנבחרת ליעדיה השונים בצורה המיטבית. עד כה, שימשתי כיועץ לצוות המקצועי. רוב הצוות ממשיך לעבוד יחד ואנחנו מעבים אותו עם מספר אנשי מקצוע נוספים שיתרמו את חלקם כל אחד בתחומו. אני שמח על האמון בי ומאחל לכולנו הצלחה".

המרתוניסטית הישראלית לונה צ'מטאי סלפטר במסיבת עיתונאים עם דן סלפטר אחרי הזכייה במדליית הארד באליפות העולם
המרתוניסטית הישראלית לונה צ'מטאי סלפטר במסיבת עיתונאים עם דן סלפטר אחרי הזכייה במדליית הארד באליפות העולם | דני מרון

גל לוי, מנכ"ל האיגוד, ציין: "דן הוא מאמן מצוין ואני שמח שנענה בחיוב לבקשת האיגוד לקחת על עצמו את התפקיד בהתרעה כלכך קצרה ולפני אירועים גדולים ומרכזיים. לצד דן יש צוות אימון מקצועי ברמות הגבוהות ביותר, ומבחינה הישגית אנחנו שואפים לרמות הגבוהות ביותר".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי