תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מסי שומר מרחק מהדוגמנית הכי יפה בישראל

יעל שלביה וליונל מס | אינסטגרם
העוקבים והמעריצים של כוכב ברצלונה פשוט לא יכלו לפספס בסרטון, שהארגנטינאי עומד כמו פסל בעוד הדוגמנית מתקרבת כל הזמן אליו. מה, מסי לא יודע שיעל שלביה שלנו בכלל דתייה?
אף אחד לא יכול להתחמק מהרשתות החברתיות בימינו, אפילו לא אחד השחקנים הגדולים בעולם. ליונל מסי, כוכב ברצלונה, השתתף באירוע של חברת סירין מעבדות שנערך בבירה הקטלאנית. בסוף השבוע האחרון שמענו לא מעט על המפגש שלו עם הבעלים של החברה המצליחה, זה שגם מושך בחוטים של בית״ר ירושלים - משה חוגג.

מה שעוד לא שמעתם, זה איך הגיב מסי שפגש בפעם השנייה בחייו את הפרזנטורית של המותג, הדוגמנית הדתייה, יעל שלביה.

היפייפיה הישראלית כיכבה בכל מדורי הרכילות והספורט בספרד, כאשר בזמן הפלאשים על השטיח האדום, הפרעוש והדוגמנית הצעירה בת ה-18, הצטלמו יחד וחייכו אל צלמי הפפראצי כחלק מקידום המותג. הווידיאו של אותם הרגעים הפך תוך כמה דקות לוויראלי בעקבות היחס המוזר של שחקן הכדורגל, שהעוקבים והמעריצים פשוט לא יכלו לפספס. בסרטון, הארגנטינאי עומד כמו פסל, בעוד הדוגמנית מתקרבת אליו ומנסה למצוא מיקום שבו הם יראו מצולמים באופן טבעי, מנסה לשים יד, לחבק, אבל מסי לא זרם. הוא נשאר קפוא בצורה די מביכה, יש לומר.


הרשתות הדגישו את גישתו של שחקן ברצלונה והעלו השערות על הסיבות שהובילו אותו לשמור הבעתו הקפואה בפני צלמי העיתונות. "מסי מנסה לא להיכנס לבעיות בחיי הנישואין", החליטו פה אחד האוהדים ברשת החברתית. האבסורד הוא ששלביה, תלמידת אולפנה יפהפייה שהתגלגלה בשנה האחרונה לטופ אחרי שדורגה בתחילת השנה במקום ה-17 ברשימת 100 הפנים היפות בעולם, היא בכלל דתייה.


זו לא הפעם הראשונה שהשניים נפגשים. בחודש מרץ השנה מסי הצטלם יחד עם שלביה לקמפיין למכשיר הסלולארי החדש של "סירין". הארגנטינאי החמיא אז לדוגמנית מנהריה הלומדת באולפנה בעיר ואמר לה שהיא מאוד יפה, כך היא סיפרה אחרי המפגש הראשון איתו. בפעם הראשונה, דרך אגב, מסי  לגמרי חיבק את שלביה. אז מה קרה מאז? האם ייתכנו צרות במערכת היחסים הכי ותיקה בכדורגל העולמי? 

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ