תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

איזה כוכב מנצ'סטר יונייטד בגד בחברתו ושילם 70 יורו לחדר במלון?

אנטוני מרסיאל אנטוני מרסיאל | אינסטגרם
עיתוני הרכילות באנגליה סוערים סביב החשיפה כי אנטוני מרסיאל בילה לילה במלון זול בפריז עם צעירה בת 20 בזמן שבת זוגו היתה בהיריון מתקדם בקיץ האחרון
אמש (שבת) ניצחה מנצ'סטר יונייטד 0:3 את פולהאם, אך הבוקר הכותרות בממלכה עוסקות בדבר אחד בלבד: אנטוני מרסיאל, כוכב השדים האדומים, בגד בזוגתו ההריונית. השחקן שמרוויח 175 אלף יורו לשבוע, ורק בשבוע בשבוע שעבר חתם על חוזה חדש לחמש השנים הקרובות במנצ'סטר, שילם רק 70 יורו ללילה במלון שני כוכבים שם בילה עם היפייפיה הצרפתייה מליקה סמיצ'יקי. בחודש דצמבר האחרון סיפרנו לכם על הודעות הסקס ששלח השחקן בן ה-23 לדוגמנית, אך מסתבר שהיה שם הרבה מעבר להתכתבות.

בחודש יולי האחרון מרסיאל סגר את החדר במלון "דו מידי" בפריז, שם נפגש עם הפילגש הצרפתייה בת ה-20 אותה פגש שבוע קודם לכן במועדון. באותם ימים בדיוק, כפי שכבר סיפרנו לכם, זוגתו מלאני דה קרוז הייתה בחודש השמיני להריונה עם הבן שלהם סוואן, שנולד מאוחר יותר בחודש יולי. הפילגש הצרפתייה סיפרה: "אני חייבת לציין שמאד הופתעתי מהמלון שבחר. הוא לא היה יפה, והכל היה זול. בעיקר הפתיע אותי העובדה שאיך אחד שרגיל למלונות יוקרה, בחור חדר במלון שהוא חצי אכסניה".

עוד סיפרה סמיצ'יקי כי היא הניחה שבגלל שיש לו חברה הוא לא רוצה שאף אחד יראה אותם, ולכן בחר במקום שמאד לא תואם את אורח חייו. כזכור, השניים שמרו על קשר והתכתבו עד שהשחקן החל לבקש ממנה לשלוח לו תמונות עירום שלה. "הוא גרם לי להרגיש מיוחדת, קרא לי החברה השנייה שלו ושבה אותי בקסם שלו", אמרה.


השניים קבעו להיפגש ל"לילה של תשוקה וסקס" ב-3 ביולי, אבל הצרפתייה מספרת שתוך שעה וחצי הם כבר עזבו את חדר המלון הזול. "הייתי בטוחה שהוא בכושר טוב יותר, הוא לא הצליח להחזיק מעמד הרבה זמן אבל זה לא שינה לי". אחרי הלילה הזה הם המשיכו לשמור על קשר, גם אחרי לידת בנו, אבל היא הבינה מהר מאד שהוא מנצל אותה וליבו שייך לאחרת. "עברתי לגור במיאמי ולא הייתי מוכנה יותר להיות האישה האחרת" חשפה הפילגש, ובכך הפכה את השחקן הקיצוני לשחקן הבוגדני ביותר בפריימר ליג.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ