תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

ארוסתו של קאקה שוברת את הרשת בביקיני‎

קרולינה דיאס | Instagram
קרולינה דיאס, שצמודה כבר שלוש שנים לשחקן העבר הברזילאי איתו תתחתן בקיץ הקרוב, מטיילת עם בן זוגה סביב העולם ולא מפסיקה לשתף תמונות שלה בביקיני תחת הכיתוב: "כדי שלא תתגעגעו לקיץ"
כפי שסיפרנו לכם לפני קצת יותר מחודשיים, שנת 2019 נפתחה בסערת רגשות עבור ריקרדו איזקסון דוס סנטוס לייטה, או בשמו המוכר יותר, קאקה, שיתחתן בשנית אחרי שהציע נישואים לדוגמנית הברזילאית שלו קרולינה דיאס, שכבר שלוש שנים צמודה אליו חזק מאז הגירושים הסוערים שלו, שנה לפני שנפגשו. קאקה כל כך מאוהב שהוא מספר שהפצצה הבלונדינית שלו גורמת לו להרגיש כמו "ילד נצחי" בכל שעה ביום. אחרי שחרשנו את חשבון האינסטגרם של דיאס אחריו עוקבים למעלה מ-400 אלף איש, אנחנו מבינים בדיוק למה הוא מתכוון.

השניים שצפויים להתחתן בקיץ הקרוב, לא מפסיקים לטייל ולעבור מיעד אל יעד סביב העולם. בימים אלו הם עושים חיים משוגעים במדינת הגלישה של מרכז אמריקה, קוסטה ריקה, שם קרולינה הפצצה גורמת למיליוני לסתות להישמט. הדוגמנית לא מפסיקה לשתף תמונות שלה בביקיני תחת הכיתוב: "כדי שלא תתגעגעו לקיץ". אנחנו באמת עוד לא מבינים איך לבחורה המושלמת הזאת אין מיליוני עוקבים כמו לשחקן העבר שלה אחריו עוקבים למעלה מ-15 מיליון אנשים. הברזילאית נראית מחוייכת מאוזן לאוזן וכובשת את חופי המדינה המשגעת של מרכז אמריקה, ולנו כבר לא נותר מה לומר.

חוץ מלהחסיר פעימה למראה התמונות, הזוג נהנה מטיול אומגה והרגיש "איך זה להיות טרזן ליום אחד", כפי שכתבו בחשבונות האינסטגרם שלהם, טיילו על החוף, רכבו על סוסים ואכלו ארוחות מלכים. למעשה הזוג הזה חי את החלום. במקום להתחתן ואז לטוס לירח דבש, הם חיים בירח דבש תמידי, ובסוף הקיץ צפויים לשוב אל ארץ מולדתם ברזיל ולהתחתן. כמה היינו רוצים להתחלף עם החיים שלהם? הרבה.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Carolina Dias (@icaroldias) on

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Carolina Dias (@icaroldias) on 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Carolina Dias (@icaroldias) on
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ