תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

לא תאמינו על מה שילם סרחיו ראמוס 40 אלף יורו

פילאר רוביו עם סרחיו ראמוס | Gettyimages
לאחר שסיפרנו לכם על בניית האחוזה היוקרתית של הספרדי ופילאר רוביו, חשף קפטן ריאל מדריד את אוסף האומנות שלו שאליו התווספה יצירה של האומן האמריקאי פיל פרוסט. לא רק בלם מדופלם, אלא גם חובב אומנות מושבע
בדיוק לפני שבוע סיפרנו לכם כיצד מתקדמת בניית האחוזה החדשה של אחד הזוגות החזקים במדינת הכדורגל, סרחיו ראמוס (32) ופילאר רוביו (41) באזור היוקרתי של לה מורליה, מדריד. הזוג המפורסם, אשר ישבור את הכוס בחתונתם המתוכננת ב-15 ביוני, רכש את הנכס המפואר בשנת 2017 במכירה פומבית לאחר שעבר עיקול, אם כי הסגנון העיצובי לא התאים לטעם של קפטן ריאל מדריד וזוגתו, ולכן החליטו לשפץ אותו מהיסוד ולעצב אותו מחדש לפי הטעם האישי שלהם, בתור חובבי אמנות מושבעים המחזיקים בסגנון עיצובי מיוחד ביותר.

הנכס הזה עלה לראמוס 'בסך הכל' רק ב- 4.2 מיליון יורו, כשבתום השיפוצים, מחירו יהיה קרוב ל-12 מיליון, ומסתבר שהחיבה של הקפטן של ריאל מדריד לאמנות עלתה מדרגה! לו ולאשתו יש אוסף ענק של יצירות אומנות מכל העולם, שנקרא "האוסף של סרחיו ראמוס" וכעת הוסיף הבלם הספרדי יצירה של האומן האמריקאי פיל פרוסט ושילם עליה לא פחות מ-40 אלף יורו! בחשבון האינסטגרם שלו, אחריו עוקבים כמעט 32 מיליון איש, כתב: "אני שמח מאוד לשתף את הרכש האחרון של קולקציית סרחיו ראמוס: שושלת הרצף של פיל פרוסט, אני מאוד מתרגש מהעבודה הזו ומרגיש מאוד מזוהה איתה". מה שאומר, שלא רק בלם מדופלם, אלא אספן וחובב אומנות מושבע.

כזכור ראמוס ופילאר שלו, יתחתנו בסביליה ב-15 ביוני, כשהרגע המטורף ביותר בערב תהיה ההופעה של להקת אירוסמית' או AC/DC, השניים עוד טרם החליטו, מה שכן כבר ידוע זו העובדה שהאורחים לא יורשו להיכנס עם טלפונים סלולריים. "ברגע שיגיעו כל האורחים, הם יידרשו להשאיר את הטלפונים והמצלמות שלהם בכניסה כדי שיוכלו להרגיש טוב ויכולים ליהנות בשקט", סיפר מקורב לזוג. חוץ מזה, הבן השלישי שלו, אלחנדרו, חגג שנה לפני שלושה ימים, והאב הגאה שיתף תמונה איתו וכתב בהתרגשות: "בשנה אחת זכינו לראות את החיוך הראשון שלך, הצעדים הראשונים שלך, הבכי הראשון, המילים הראשונות. אנחנו אוהבים אותך בן ותמיד נהיה מאחורייך לנצח".

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m very happy to share our latest acquisition for the Sergio Ramos Collection “Lineage of Continuum” by the self-taught American artist @philfrost. I am very moved by his work and personality with which I feel very identified. Frost’s paintings combine the rawness and gritty edge of the street, through its use of found materials, with the elegance of its painterly aesthetic. The diptych was displayed as the main piece for the 50th anniversary of the Nelson Rockefeller Collection at the Empire State Plaza, NY. Thank you bro Fer Francés for your honest advice. Warm hugs!! @pilarrubio_oficial #SergioRamosCollection #PhilFrost #SergioRamos #EllipseofPassage #LineageofContinuum #Madrid #NYC

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ