מה מוכרת ג'ני בושאר בביקיני?

מה מוכרת ג'ני בושאר בביקיני? ג'ני בושאר | Gettyimages
לאחר שבהוליווד החליטו לעלות סרט על סיפורה של הטניסאית שיצאה עם אוהד הפטריוטס לאחר התערבות, במאימי הפכו אותה לפרזנטורית של אולמי הסינמה שלהם בזמן שהיא חוגגת עם החברות הכי טובות שלה בביקיני
זוכרים את הסיפור שבעקבות הציוץ של הטניסאית ופיינליסטית ווימבלדון 2014, ג'ני בושאר, שכתבה שהיא יודעת שאטאלנטה תנצח בגמר סופרבול 2017, נגד ניו אינגלנד, אז אוהד של הפטריוטס אתגר אותה ושאל אם תסכים לצאת איתו אם קבוצתו תעשה מהפך אחרי שהייתה בפיגור? זוכרים בטוח נכון? אם לא, רק נזכיר שבושאר הסכימה, ניו אינגלנד ניצחו 28:34, וג'ון גורקי (אותו אוהד שאתגר אותה) זכה לדייט חלומי כאשר בושאר הטיסה אותו לניו יורק והם נפגשו לראשונה במשחק של הברוקלין נטס. השניים המשיכו לצאת במשך כשנה, וסיפקו לנו את אחד הסיפורים היותר מדהימים שיצא לנו לשמוע.

אמנם הם כבר לא יחד, והפצצה הקנדית רווקה בימים אלו, אבל נרענן שוב את זיכרונכם ונספר לכם שוב כי בעקבות הסיפור המטורף הזה של בושאר, בהוליווד החליטו לעשות ממנו סרט ענק. ברשת פוקס 2000 החליטו להרים את הכפפה ולהתבסס על הסיפור של השניים, שהחלו לצאת בגלל התערבות על משחק פוטבול. הסרט צפוי להתמקד בדייטינג בעידן המודרני והדיגיטלי שאנו חיים בו כיום, ואוטוטו יחלו הצילומים כאשר בת ה-25 תשמש כמפיקה בכירה שתיתן את דעתה להפקה הענקית.


בעיר בה מתגוררת בושאר, מיאמי, החליטו לקפוץ על המציאה עוד לפני שהסרט יוצא והטניסאית תהפוך לכוכבת ענקית עוד יותר, והחליטו לגייס אותה להיות 'הפרזנטורית' של אולמי הסינמה שלהם שם בסאות׳ ביץ׳ מיאמי. הקנדית פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה אחריו עוקבים 2 מיליון איש וכתבה: ״מי רוצה לצפות איתי בסרט?״ וצירפה את התמונה של הסרט החדש בכיכובו של סת׳ רוגן ושרליז ת׳רון, Long Shot שיוצא לאקרנים רק בתחילת חודש מאי. בושאר הזמינה 10 עוקבים שיהיו הכי זריזים ויענו ויזכו לערב שלם איתה בקולנוע. את כל זה עשתה בזמן שהיא חוגגת סוף שבוע רווקות עם החברות הכי טובות שלה בביקיני שלא ירד ממנה במשך שלושה ימים! תראו בעצמכם.


סרט עם ג׳ני בושאר??? חלום! (צילום מסך אינסטגרם)


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

old town road

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

בקצב הזה נראה לנו שהיא בדרך לכבוש את עולם הדוגמנות, פחות בטניס. ג׳ני בושאר לוהטת


תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ