תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

רונאלדו עושה שיר אלמליח ואין לו כלום להסתיר

פורטוגל - סרביה 1:1. רונאלדו נפצע והוחלף
הפורטוגלי של יובנטוס שיתף בחשבון האינסטגרם שלו פרסומת חדשה לשמפו נגד קשקשים של חברת 'CLEAR'. "האהבה שלכם מחזקת אותי, והשנאה שלכם הופכת אותי לבלתי עציר", אמר
גמר ליגת האלופות והעניין הרב סביבו גרם לנו כבר מספר ימים לא לדווח על חייו של מלך הכדורגל והאינסטגרם, כוכבה של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו. CR7 כבר מזמן שכח את ההדחה הכואבת מהמפעל היוקרתי ונשאר עסוק כל הזמן. כעת הוא עושה מחווה לאשת הכדורגלן (לשעבר) החביבה על המדור, הדוגמנית הישראלית, שיר אלמליח.

כזכור לפני מספר חודשים המאורסת הטרייה עשתה בעצמה מחווה לאלי אוחנה כשקטפה את הקמפיין של השמפו המפורסם נגד הקשקשים ״הד אנד שולדרס״ וכיכבה בפרסומת ובשלטי חוצות, וכעת הגיע תורו של רונאדלו.

כשהוא כמעט והגיע למספר המטורף של 170 מיליון עוקבים באינסטגרם, CR7 שיתף היום (שני) את הפרסומת החדשה בכיכובו. השמפו המתחרה של הד אנד שולדרס, “CLEAR” אתו מזוהה הפורטוגלי יצא כעת בפרסומת חדשה סופר מרשימה. "האהבה שלכם מחזקת אותי, והשנאה שלכם הופכת אותי לבלתי עציר. אני כריסטיאנו רונאלדו ואין לי שום דבר להסתיר!"


כך אומר הפורטוגלי בפרסומת המרשימה לשמפו החדש. הקונספט של הפרסומת, משווה את הקריירה של הפנומן, העליות והמורדות, לאנשים שסובלים מקשקשים ומתביישים בכך. ״בואו איתי לדרך בה אני שומר על הראש שלי נקי״ קרא רונאלדו לצופים.


גם בפגרה רונאלדו ממשיך לעבוד קשה. הפורטוגלי צפוי לשתף בקרוב את העוקבים שלו בתמונות אקזוטיות חדשות שלו ושל ג׳ורג׳ינה רודריגס זוגתו שבוודאי יטוסו במטוס הפרטי שלהם ליעד חדש. גם לשחקן הגדול בעולם מגיע חופש אחרי העונה הראשונה שלו באיטליה. מה שבטוח, הוא יעשה זאת בראש נקי מקשקשים.
 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ