תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

צפו: הסרטון הקורע של ארתורו וידאל שמשגע את הרשת

ארתורו וידאל | JOSEP LAGO/AFP/Getty Images
אחרי ההשתתפות בטורניר פוקר יחד עם ג'רארד פיקה, גילינו עוד תחביב שקשר ברצלונה מטפח מחוץ למגרשי הכדורגל: רכיבה על סוסים. שימו לב לביצועים המרשימים של הצ'יליאני
 קשר ברצלונה ארתורו וידאל החליט לשתף את 11.5 מיליון העוקבים שלו בסרטון קורע מצחוק, שבו הוא רוכב על סוס. וידאל כבר הוכיח לא פעם שכאשר הוא מתפנה לזמן קצר מסדר היום המקצועי שלו והתחייבויותיו כלפי בארסה, הוא מנצל אותו עד תום. אם לפני כשבועיים הצ'יליאני הראה את תשוקתו לפוקר בכך שהוא ניגש יחד עם ג'רארד פיקה לטורניר האירופי שנערך בברצלונה, אמש התייחס הקשר לתחביב אחר שלו: רכיבה על סוסים.

לא מדובר במחווה לאצולה הבריטית, אלא בתחביב אמיתי של וידאל, שנסע לעיר קאלי שבקולומביה לרגל מסיבת יום ההולדת של חברתו, דוגמנית הכושר סוניה איזאזה. זוגתו של השחקן העלתה גם היא סדרת תמונות של החגיגה לחשבון האינסטגרם שלה, כאשר רגע השיא היה הרכיבה של וידאל על סוס ערבי בסגנון מקצועי ביותר! מאז אתמול, למעלה משני מיליון איש נחשפו לוידאו שמציג יכולת רכיבה מאד מרשימה ומשעשעת למדי, כי מסתבר שהצ׳יליאני לומד רכיבה כבר למעלה משנה באופן מקצועי!

לעוקבים שלו כתב בהמשך לסרטון: "כשאתה רוצה משהו ואתה יודע שזה יהיה שווה את זה, אל תתעייף ואל תפסיק להילחם! אני מאושר". אלפי תגובות קיבל וידאל בעקבות היכולת הספורטיבית שלו גם מחוץ לכר הדשא. אולי אחרי הפרישה מכדורגל, נראה אותו מתרגל את הרכיבה ואף עושה ממנה קריירה שנייה. לכו תדעו.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ