תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שי זהבי: "היום אתה קוצר את הפירות, מי כמוני יודעת כמה קשה עבדת"

ערן זהבי שבר את השיא, צמד לסבע ב-1:4 של גוואנגז'ו
לאחר שערן זהבי שבר את שיא הכיבושים הסיני, אשתו פרגנה לו באינסטגרם: "כל כך מגיע לך אהוב שלי, אין מאושרת ואין גאה ממני". מספר 7 לא נשאר אדיש והגיב: "אוהב אותך חיים שלי. זה הרבה בזכותך תודה על הכל"
ערן זהבי עשה זאת שוב, והיום (שישי) הוא מצא את הרשת במדי גוואנגז'ו ר.פ מול בייג'ין רנהה, העלה את מאזנו ל-29 שערי ליגה העונה בסין ושבר את שיאו של אלקסון הברזילאי לכמות הכיבושים בעונה אחת, שעמד עד עתה על 28. בעקבות ההישג האדיר, החצי השני שלו, אשתו שי, הייתה חייבת לפרגן לקשר ההתקפי שלה והיא עשתה את זה קבל עם ועדה וזכתה לפרגונים בלי סוף מאלפי עוקבים באינסטגרם.

שי שיתפה תמונה של בעלה במדי קבוצתו וכתבה: "3 וחצי שנים. 3 וחצי שנים של חלום אחד- מטרה אחת שהצלחת להשיג היום! מי כמוני יודעת כמה קשה עבדת, הלכת להתאמן גם כשכולם היו בחופש, תמיד אמרת שאין מנוחה ואין הפסקה רק עבודה! עבודה קשה משתלמת והיום אתה קוצר את כל הפירות של כל השנים בהן עבדת יותר קשה מכולם, בהן חלמת בדיוק על הרגע הזה! כמה רצית! כמה עבדת על עצמך שלא משנה איך הקבוצה נראית, ולא משנה אם מפסידים או מנצחים יש לך מטרה ואתה לא זז ממנה לא משנה מה. כל כך מגיע לך אהוב שלי, אין מאושרת ואין גאה ממני. לחיי הצלחות".

את הפוסט שיתפה שי בזמן שכל החברים הטובים שלהם בסין הגיעו לצפות ברגע ההיסטורי בדירתם של משפחת זהבי וחגגו את השמחה והשיא החדש של החבר האלוף. מספר 7 לא נשאר אדיש לפוסט הכה מרגש של אשתו והגיב לה: "אוהב אותך חיים שלי. זה הרבה בזכותך תודה על הכל".


המדור ניגב דמעה של אושר וללא ספק מסכים שהצלחה של אחד בהחלט תלויה הרבה גם בצד השני- ושי שלנו היא הפרטנרית המושלמת. אז לחיי הצלחות, כיבושים והגשמת מטרות והיעד הבא: שבירת השיא במדים הכחולים - לבנים.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ