תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

חברה של ירדן שועה כובשת את ניו יורק

מאיה קיי | Jaded
בזמן שהחלוץ מחפש בחזרה את מקומו בהרכב של מכבי חיפה, זוגתו החדשה מאיה קיי עושה לנו כבוד מעבר לים לאחר שמותג האופנה "Adika" פתח סניף בתפוח הגדול ומאז דמותה של הדוגמנית מופיעה בכל מקום
מכבי חיפה לא יורדת מהכותרות, והפעם הכותרת שלנו מגיעה דווקא מחוץ לכר הדשא. כזכור ירדן שועה נטש אמש (שלישי) את אימון הקבוצה לאחר שחש כאב בשריר האחורי. החלוץ השתתף באימון עבור שחקנים שלא השלימו 90 דקות מול הפועל תל אביב ובשלב מסוים הרגיש שהוא לא מסוגל לסיים את האימון. בחיפה יבדקו מה הסיבה לבעיה בכושרו הגופני של שועה. לדעתנו קיים פתרון מצוין שוודאי יעזור בכושרו של שועה והוא זמן איכות מרובה עם החברה החדשה, הדוגמנית הבלונדינית, מאיה קיי.

כפי שחשפנו בפניכם בשבוע שעבר, בן ה-20 נשבה בקסמיה של היפיפייה בת ה-17 שלא הייתה יכולה להתאפק, ושיתפה לראשונה תמונה עם הבועט הירוק וכתבה עד כמה היא מתגעגעת אליו. זה קרה בזמן שהוא שהתה בניו יורק לצורך צילומים ומאז היא כובשת גם את ליבם של האמריקאים. מאיה היא הפרזנטורית של מותג האופנה "Adika" שפתח סניף בתפוח הגדול ומאז דמותה של החצי השני של שועה מרוחה בכל מקום ועושה לנו גאווה ענקית בכחול לבן!

מאז הדוגמנית הספיקה לחזור לארץ הקודש ישירות ללוז צפוף של צילומים, ואנחנו משתוקקים כבר לתמונה רשמית משותפת של הזוג הצעיר. ביום שני האחרון, שועה שאיבד את מקומו בהרכב של חיפה, נראה מרוצה מאוד אחרי ה-1:2 הדרמטי על האדומים והשתתף בחגיגות עם הקהל הירוק שהגיע בהמוניו לבלומפילד. תארו לכם מה יקרה כשיחזור להרכב ומאיה שלו תגיע לעודד מהיציע...האהבה פורחת במכבי חיפה! ירדן שועה ומאיה קיי (צילום: אינסטגרם)


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ