תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אחרי שהדיח את ליברפול: יורנטה קרא לכלב שלו "אנפילד"

מרקוס יורנטה | PAUL ELLIS/AFP via Getty Images
הקשר שעלה מהספסל בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות וכבש צמד בהארכה כדי להעלות את אתלטיקו מדריד שלב ולהדיח את אלופת אירופה, התרגש עד כדי כך שהחליט לקרוא לכלב שלו על שם האצטדיון בו כיכב
אחד ממשחקי הכדורגל האחרונים שנערכו לפני היציאה ל"פגרת הקורונה", ובכלל אחד המשחקים היותר גדולים של עונת 2019/20, היה באנפילד ב-11.3, לפני שלושה שבועות. זה היה גומלין שמינית גמר ליגת האלופות ובו ליברפול אירחה את אתלטיקו מדריד.

למי שלא זוכר, שער נהדר של ג'ורג'יניו ויינאלדום קבע 0:1 ואחרי 90 דקות המשחק נכנס להארכה, אלא שה-0:2 של רוברטו פירמינו ממש בתחילת ההארכה החזיק שלוש דקות בלבד, כי אז מרקוס יורנטה איזן, כעבור 10 דקות השלים צמד והקולצ'ונרוס בסופו של דבר ניצחו 2:3 ועם ניצחון כפול הדיחו את אלופת אירופה מהמפעל.

אפשר לומר שבדרך כלל רגעים כה משמעותיים בקריירה של שחקן מונצחים על ידי קעקוע, מסגור החולצה ופעולות אחרות בסגנון, אבל כעת מסתבר שגיבור הניצחון, מרקוס יורנטה שהגיע לאתלטיקו רק הקיץ מהיריבה העירונית ריאל מדריד, בחר לעשות זאת בדרך שונה: הוא אימץ כלב ובחר לקרוא לו...אנפילד.


יורנטה העלה לאינסטגרם שלו תמונה של כלבו בטיול ביום ה-22 של הבידוד וכתב: "אנפילד צופה לאן הולך העולם...". מה דעתכם על זה?
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ