התגברו על מה שקרה? אלה איילון ורז זלצרמן מתקרבים

ישראל אוגלובו ואלה איילון בסצנה המדוברת | צילום מסך/הישרדות ערוץ 13

קאמבק? הדוגמנית והשורדת שנפרדה לא מזמן מבן זוגה בשלוש השנים האחרונות, מראה סימנים של חזרה אליו

(גודל טקסט)

בזמן שאסי בוזגלו טען שהיא "תפסה צד" והסביר שהיא "לא יודעת לזהות מה טוב בשבילה", השורדת והדוגמנית אלה איילון בילתה אתמול (ראשון) לצידו של האקס המיתולוגי רז זלצרמן בארוחת ערב משפחתית.

אז מה מתבשל בין השניים והאם יש סיכוי לקאמבק מרגש? כזכור, איילון וזלצרמן ניהלו במשך שלוש שנים זוגיות יציבה, אבל רגע לפני סיום צילומי "הישרדות VIP" טס זלצרמן עד לפיליפינים כדי לבקש את ידה של איילון, מה שלבסוף לא קרה בהמלצת ההפקה, כך חשף זלצרמן בראיון שהעניק.

אלא שלפני מספר חודשים הזוגיות של השניים עלתה על שרטון והגיעה לסיומה, בין היתר על רקע הקשר ההדוק שנוצר בין איילון לישראל אוגלבו על האי. כעת נראה שהיחסים בין השניים מתהדקים בחזרה. אמש חגגה איילון מסיבת יום הולדת מושקעת לאמה יחד עם כל בני משפחתה, אירוע שכלל בין היתר ארוחת שף מרשימה. 

מי שהגיע לחגוג יחד איתה לאמה, הוא לא אחר מהאקס הטרי זלצרמן. השניים ישבו זה לצד זה מסביב לשולחן הערוך והעבירו ערב משפחתי ואוהב בדיוק כמו בימים הטובים שלהם כזוג. אז האם אפשר להכריז על קאמבק? עדיין לא, על פי מקורבים לשניים, זלצרמן ואיילון כן בוחנים את היחסים אבל עדיין לא מכריזים רשמית על קאמבק. ימים יגידו.

אלה איילון
אלה איילון | אור דנון

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי