"אף אחד לא רצה לקום": איך הסועדים הגיבו כשרונאלדו בא למסעדה?

כריסטיאנו רונאלדו, ג’ורג’ינה רודריגס | Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage

השף דוידה פיורה, שמארח את כריסטיאנו אחת לשבוע, סיפר כיצד הפורטוגלי "התייבש" 40 דקות בהמתנה לשולחן אצלו ובמקום להתעצבן, הפך ללקוח קבוע: "באותו רגע הבנתי שלפני שהוא כוכב בינלאומי, הוא בחור הגון"

מעבר להיותו אחד הכדורגלנים הגדולים בהיסטוריה והזוכה בפרס כדור הזהב חמש פעמים לאורך הקריירה, כריסטיאנו רונאלדו הוא גם בן אדם בשר ודם וכאחד כזה, גם הוא לפעמים נאלץ להמתין לשולחן במסעדות. סיטואציה כזו קרתה לפנומן הפורטוגלי בדצמבר 2018, כשביקש לצאת לארוחת ערב יחד עם בת זוגו ג’ורג’ינה רודריגס ובנו הבכור, כריסטיאנו ג’וניור, אך אם חשבתם שה"ייבוש" בפתח המסעדה ירגיז את הכוכב ויגרום לו לחפש מקום אחר לסעודה, ההפך הוא הנכון.

רונאלדו הזמין שולחן לשלושה במסעדת "קאסה פיורה" בטורינו ומהרגע ששמע את ההודעה המפתיעה, השף דוידה פיורה ידע שמחכה לו ערב מיוחד: "אי אפשר לשכוח את זה, זה היה כמו להיות בסרט", סיפר דוידה לתקשורת האיטלקית, "הייתי בבית והתכוננתי למשמרת ערב ופתאום מתקשרים אליי להודיע לי שכריסטיאנו רונאלדו הזמין שולחן לשלושה אנשים לשעה 21:30. מיד אמרתי שכן, אבל אז חשבתי לעצמי – ‘איך אני אעשה את זה?’. ידעתי שהמסעדה כבר מלאה, אז ליתר ביטחון שאלתי שולחן ממסעדה שכנה ומיקמתי אותו באחת הפינות".

"כריסטיאנו, ג’ורג’ינה והבן שלו הגיעו ב-20:00 ואני שאלתי את עצמי ‘מה עכשיו?'", המשיך שף פיורה, "הלקוחות היו המומים, אף אחד לא הוציא מילה ומעל הכל, אף אחד לא רצה לקום. אז נתתי לכריסטיאנו לשבת בשולחן החירום, אבל הזמן עבר ואף אחד לא פינה מקום. כריסטיאנו נשאר רגוע וכמוהו גם ג’ורג’ינה והבן. באותו רגע הבנתי שרונאלדו, למרות שהוא כוכב בינלאומי והשחקן הטוב בעולם, הוא קודם כל בחור הגון. אני יכול להעיד שראיתי אנשים פחות מפורסמים ממנו עוזבים בכעס אחרי חמש דקות במצבים כאלה. הוא חיכה כמעט ארבעים דקות".

כריסטיאנו רונאלדו | Mattia Ozbot/Soccrates/Getty Images

ארבעה ימים לאחר מכן, כריסטיאנו חזר למסעדה ומאותו רגע הפך ללקוח קבוע, שמגיע ל"קאסה פיורה" אחת לשבוע בממוצע, לפעמים גם עם סוכנו ז’ורז’ה מנדש. אחרי שבילה מספר שבועות בבידוד בשל הידבקותו בקורונה, דוידה מצפה לביקור נוסף של חלוץ יובנטוס: "מאמין שהם יבואו השבוע, אולי אחרי ליגת האלופות".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי