ניימאר חשף: "יש לי בת זוג חדשה"

ניימאר
ניימאר | FRANCK FIFE / Contributor

כוכב פריז סן ז'רמן הכריז בסטורי כי הוא יוצא עם מישהי, אך צינן והבהיר שהוא "עדיין לא מאוהב". לירון שרון עם הפרטים על הפצצה שהטיל הברזילאי, שמוכן להתמסד

בזמן שהוא נמצא בדרך הבטוחה לחידוש החוזה שלו בפריז סן ז'רמן, ניימאר החליט לענות לשאלות של 150 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם. לאחר שפרסם תמונה של בנו הבכור דויד לוקה בברצלונה וגרם לסערה ברשתות ולתקווה בליבם של האוהדים הקאטלונים, התייחס הברזילאי לנושא שהוא לא מרבה לדבר עליו בכלל, חייו האישיים. מאז הפרידה שלו מהאקסית המיתולוגית, השחקנית והדוגמנית ברונה מרקוזין אליה היה צמוד במשך כשש שנים, שמו של הכדורגלן נקשר ללא מעט נשים אך שום דבר קונקרטי לא יצא מכך.

בצרפת ובמיוחד בברזיל חייו האישיים של הכוכב נמצאים בכותרות באופן שבועי, כשכל חודש בממוצע צצה לה אישה חדשה שכביכול יוצאת איתו, כגון: אמיליה מרנס, קיארה נסטי, האקסית של מאלומה נטליה ברוליץ', הזמרות הברזילאיות אניטה, פלייסלין וגבילי, וזה לא הסוף. ניימאר אכן ידוע בתדמית הססגונית שלו מחוץ לכר הדשא מאז שנפרד מברונה בסוף שנת 2018, אבל תתפלאו לגלות על פי התשובות בסטורי שלו, שנראה כי הוא מוכן להתמסד.

ניימאר סיפר כי "הוא נרגש לצאת עם מישהי חדשה, אבל עדיין לא מאוהב בה", בנוסף הוא גם הביע את הרצון שלו להקים משפחה, להתחתן בקרוב ולהפוך שוב לאבא. כזכור, דויד לוקה בנו בן העשר נולד כשהחלוץ היה בן 19 בלבד ועד היום הוא שומר על קשרים מצוינים עם אמו. רגע לפני שהוא משנה קידומת, הברזילאי מודה שיש מישהי רצינית בחייו, אבל כרגע עדיין שומר על זהותה לעצמו ואנחנו כנראה נצטרך להמתין בסבלנות לתמונה רשמית, או אולי לפחות נקווה שהפפרצי בפריז יתפסו אותו ואת בת הזוג החדשה תחת עדשת המצלמה!

ניימאר. רוצה להפוך שוב לאבא
ניימאר. רוצה להפוך שוב לאבא | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי