קורטואה העלה תמונה ראשונה לצד בת זוגו הישראלית ועורר סערה

מישל גרציג, טיבו קורטואה | צילום: אינסטגרם

שוער ריאל מדריד הכריז רשמית על הזוגיות שלו עם מישל גרציג תחת הכותרת "אהבת חיי", והתגובות ברשת היו לא נעימות

(גודל טקסט)

בחודש אוקטובר האחרון, לפני בדיוק תשעה חודשים, סיפרנו לכם על חובב הישראליות ניימאר, שהחל לעקוב אחרי עוד פנים יפות תוצרת כחול לבן: הדוגמנית מישל גרציג בת ה-24. זו הייתה הפעם הראשונה שסיפרנו לכם על מישל אצלנו במדור ואף חשפנו בפניכם כי בדומה לנטע אלחמיסטר, גרציג היא בעלת מותג בגדי ים הנקרא Praia, אך לא רלוונטית עבור הברזילאי כיוון שאז הייתה מאורסת. לפני קצת יותר מחודשיים, היינו הראשונים לשים לב ולספר לכם על האוהדת החדשה שנצפתה צמודה במיוחד לאחד הכוכבים הגדולים של ריאל מדריד, טיבו קורטואה, והיא במקרה אותה מישל גרציג היפייפיה.

בשיאו של מאבק האליפות בספרד, גרציג המתגוררת במדריד נראתה קרובה מאוד לשוער, כשאז איתר המדור לראשונה תמונות סלפי של קורטואה בבילוי משותף לצידה של הדוגמנית הישראלית, חברו הטוב חאבייר דומינגס, וחברה נוספת שלה, אלן מטניס. מאז כבר היה ברור שהאהבה ביניהם פורחת, עם תמונות סלפי שכיכבו בסטורי, תגובות של הבלגי בעברית לתמונות לוהטות של החברה שלו והשיא היה כשהשניים יצאו לחופשה מפנקת מיד בתום היורו, על יאכטה ששכר הכדורגלן. כל זאת התנקז לרגע המיוחד בו קורטואה בחר אתמול (שלישי) בלילה לשתף תמונה רשמית ראשונה שלו ושל מישל שלו והעלה אותה כפוסט.

כל 7.7 מיליון העוקבים שלו זכו לראות אותם סוף סוף מחובקים אצלו בפיד ואותנו הישראלים הוא ריגש בענק כשכתב לה בעברית: "אהבת חיי". עד לפני שנייה וחצי היא הייתה דוגמנית ישראלית וכעת היא אוחזת בתואר "אשת כדורגלן" ולא סתם, הנציגה השניה שלנו בליגה הספרדית אחרי קורל סימנוביץ' שהתחתנה עם סרג'י רוברטו. גם מישל הגיבה לו חזרה "אהוב שלי" וכך גם כל אלו שהשוער עוקב אחריהם, שיכולים להגיב לו ופירגנו, אך לא סתם האופציה להגיב לו סגורה לכלל העוקבים.

קורטואה ניסה להימנע מתגובות וביקורות, אך בכל הפרסומים של אתרים בעולם תגובות העוקבים היו לא נעימות בכלל. תגובות כגון: "מתבוללת", "ככה לא יישאר כלום מהעם היהודי", "כסף זה מה שמעניין את הבנות היום", "היא ממש לא יפה, היא ישראלית. שחררו את פלסטין", ועוד אמירות דומות שטפו את האינסטגרם וגרמו לסערה סביב פרסום התמונה הרשמית הראשונה של הזוג. אנחנו מקווים שהשניים יזכו לאהבת חינם וינסו להוכיח בדרך שלהם שאין מקום לאנטישמיות בעולם ושאפשר להתאהב ללא קשר לדת, צבע ומין.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי