אחרי שהציג את מישל: התמונה שהעלתה זוגתו לשעבר של קורטואה

מישל גרציג, טיבו קורטואה | אינסטגרם

שוער ריאל מדריד חתם על חוזה חדש עד 2026 והגיע למעמד החתימה עם הדוגמנית הישראלית וילדיו. מי שכנראה פחות אהבה לראות את זה היא מרתה דומינגס, שמיהרה להגיב באינסטגרם

(גודל טקסט)

בשבוע האחרון קיימת התעסקות בלתי פוסקת בחיי האהבה של אחד השוערים הטובים והמפורסמים שקיימים בכדורגל העולמי, טיבו קורטואה. הסיבה, כידוע, היא מערכת היחסים הטרייה שלו עם הדוגמנית הישראלית מישל גרציג, שמצליחה להטריף את אירופה וכמובן את כולנו כאן בישראל.

רק לפני מספר ימים העלה הבלגי את הזוגיות שלו לרמה אחרת כאשר הודיע קבל עם ואינסטגרם וחשף בפני מיליונים כי אכן מערכת היחסים הרומנטית שלו ושל הישראלית היפייפיה בת ה-24, אמיתית, חיה ובועטת.

השיא, הגיע אתמול (שני), כאשר מישל ליוותה את קורטואה למשרדי ריאל שבמדריד ועמדה לצידו בגאווה כאשר האריך את חוזהו וחתם לחמש שנים נוספות בשורות הבלאנקוס. שני ילדיו של קורטואה הגיעו גם הם למעמד החתימה של אביהם, אך שמנו לב שבתמונות מישל לא מניחה יד או אפילו מחבקת את אחד הילדים וייתכן כי הסיבה נעוצה באקסית המיתולוגית של קורטואה.

מישל גרציג, טיבו קורטואה | צילום: אינסטגרם

מרתה דומינגס הייתה זוגתו של השוער עד שנת 2017, אז נפרדו לכאורה בעקבות בגידות שלו בה, אך היא לעולם לא הצליחה להתגבר על הפרידה על פי התקשורת הספרדית. פחות משעה אחרי שהועלו לרשת התמונות של קורטואה, ילדיו והדוגמנית הישראלית אוחזים בחולצתו ומחייכים למצלמה, האקסית שלו החליטה שזה זמן מצויין לשתף גם היא משהו משלה בחשבון האינסטגרם האישי שלה.

"כמה שאני מתגעגעת לתינוקות שלי", כתבה זוגתו לשעבר של קורטואה על גבי תמונה של שני ילדיה, למרות שהם שוהים באותה עיר בה גם היא נמצאת, מדריד. בכל זאת היה לה חשוב להדגיש עד כמה היא אוהבת ומתגעגעת לילדים שלה, בדיוק בזמן בו הם תמכו באבא שלהם ברגע המרגש שלו במשרדי ריאל.

על פי דיווחים רבים שהגיעו מעבר לים בשנים האחרונות, מרתה לא רצתה להיפרד מהבלגי ועשתה זאת בלית ברירה לאחר שהבינה שבגד בה לא פעם ולא פעמיים. האם אשת הכדורגלן לשעבר מתקשה להכיל את העובדה שקורטואה המשיך הלאה וכעת יש לו אהבה חדשה וצעירה בחיים? כך לפחות סבורים מאות אלפי העוקבים שבטוחים ש"מרתה עדיין כאובה את הפרידה שלה ושל טיבו ולכן קשה לה לפרגן".

קורטואה ודומינגס הכירו ב-2012, עוד כשהיה שוער אתלטיקו מדריד, היכרות שהובילה לשנים של זוגיות שמעולם לא הגיעה לכדי מיסוד. השמועות סביב מערכת היחסים בין השניים מספרות כי הסיבה לכך שלא הצליחו למסד את הקשר הן הבגידות החוזרות של השוער בספרדייה. על פי אתר Ohmyfootball, אחד הסקנדלים הכי זכירים במערכת היחסים ביניהם התרחש בשנת 2014, אז סיפרה מעצבת הפנים הספרדייה ג'ני סאנצ'ז שניהלה רומן עם קורטואה בזמן שמרתה הייתה בהריון ממנו. כמובן שמרתה ניסתה להתעלם מההאשמות האלו שהופנו כלפי בן הזוג שלה ואב ילדיה, אך בסופו של דבר, כך נטען כאמור, הן היו הסיבה לסיום הקשר ביניהם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי