הטריד את זוגתו של שחקן הפועל תל אביב – וחטף צו הרחקה

שיר משה | אינסטגרם

בת הזוג של אושר דוידה התלוננה במשטרה לאחר שהוטרדה על ידי אוהד הפועל תל אביב ששלח לה הודעות והקלטות פוגעניות ובעלות אופי מיני

לפני כחודשיים סיפרנו לכם על הזוגיות של אושר דוידה, שחקן הכנף בן ה-20 של הפועל תל אביב, שצמוד כבר שנה וחצי לשיר משה, חיילת משוחררת העוסקת בתחום הקוסמטיקה. סיפור האהבה בין השניים החל לאחר שהכדורגלן הצעיר אזר אומץ ופנה אליה לאחר שנים שהיה בעניין אך פחד לגשת ולדבר. מאז עברו הרבה מים בנהר ושיר הפכה להיות חברה קבועה ביציע הכבוד בבלומפילד.

לצערה של שיר, השבוע היא "נתקלה" באוהד הפועל תל אביב שחצה קו אדום ושלח לה הודעות בוטות, פוגעניות ובעלות אופי מיני. שיר סיפרה לספורט1: "בהתחלה הוא שלח לי הודעות מיניות ואז זה עבר להקלטות מלוכלכות בקטע הזוי. התעלמתי, אבל הוא עבר לטיקטוק והגיב לי על סרטונים. גיסתי אמרה לי לא לוותר, טענה שמדובר בהטרדה מינית והפצירה שנלך להתלונן. במקום להתנצל, הוא התקשר ואיים עליי ועל גיסתי ואמר שהוא יודע איפה אני מתאמנת וגרה".

לאחר שהגישה את התלונה והציגה את ההודעות וההקלטות הפוגעניות שקיבלה, משטרת ישראל הוציאה צו הרחקה נגד אותו אוהד ואסרה עליו ליצור עם שיר קשר בכל דרך אפשרית.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי