העימות במשפחת בוזגלו עולה מדרגה: "את רחוקה מלהיות מעניינת"

אלמג ופאני בוזגלו
אוהד ופאני בוזגלו | באדיבות YES, הבוזגלוס 4

אחרי סערת המשקל של ורד בוסקילה, קארין בר מוחא יצאה להגנתה של פאני ותקפה את עדי בוזגלו: "את מהנשים שלא מקבלות את עצמן איך שהן, עושה פוטושופ על כל תמונה. אל תייצרי עניין על חשבון אחותי"

(גודל טקסט)

הדרמה במשפחת בוזגלו לא פוסקת. לאחר הביקורת הנוקבת של עדי בוזגלו על דבריה של גיסתה לשעבר, פאני בוזגלו, במועצת השבט של "הישרדות VIP", הגיעה מתקפת נגד. כבר סיפרנו לכם על הבסטי של פאני, שדר הרדיו דניאל ציוני, שהגן על חברתו הטובה וטען שעדי נמצאת ב"מירוץ לכותרת התורנית", כעת הגיעה תורה של אחותה של פאני, קארין בר מוחא, שהגיבה לדברים.

בזמן שפאני שמרה על שתיקה, למעט מסטורי בו כתבה: "מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים", אחותה קארין השיבה "מלחמה" ותקפה את אשתו של אסי בוזגלו. "עדי, משעמם לך? פעם יצאת על מירן על הגבות הלא מוצלחות שהיא עשתה לך ועכשיו פאני, את לא רגועה", כתבה.

קארין, שלא אהבה את הפוסט של עדי נגד פאני, הוסיפה וכתבה: "עשית ניתוח על מנת להיות רזה, המשקל לא שיחק לטובתך, שנים של דיאטות עד שהחלטת לעשות ניתוח כושל. את מהנשים שלא מקבלות את עצמן איך שהן, עושה פוטושופ על כל תמונה על מנת להצר היקפים, רוע וחוסר פרגון שהוא רק מהצד שלך. את רחוקה מלהיות מעניינת, אין סביבך עניין אז את מנסה לייצר? לא על חשבון אחותי. יעבור לך מתוקה".

לאחר מכן פירסמה שלל תגובות של נשים שתמכו בה: "פאני ועדי לא מסתדרות. במקום שהיא תשמור את הדברים שלה לעצמה היא משחקת אותה איזו יפת נפש. עדי צריכה לפעמים לשמור על זכות השתיקה, אף אחד לא שאל ולא שואל את דעתה. כמו שלאישה "שמנה" קשה לרדת במשקל, ככה קשה לאישה רזה לעלות במשקל, אז חלאס להפוך את השומן או הרזון לעלבון".

הסטורי של קרין בר מוחא
הסטורי של קרין בר מוחא | מסך, אינסטגרם
הסטורי של קרין בר מוחא
הסטורי של קרין בר מוחא | מסך, אינסטגרם
הסטורי של קרין בר מוחא
הסטורי של קרין בר מוחא | מסך, אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי