מדריד בכוננות: אשת הכדורגלן הכי לוהטת הודיעה שהיא חוזרת

מרגרידה קורסיירו | אינסטגרם

אחרי הפרידה המטלטלת והקאמבק המרגש, בת הזוג של כוכב הקבוצה מבירת ספרד בישרה ל-1.2 מיליון העוקבים שלה שהיא שבה לגור בעיר, וחשפה: למה הם לא מעלים תמונות ביחד?

"אני חוזרת למדריד". כך מסרה לעוקבים שלה מרגרידה קורסיירו, זוגתו של ז'ואאו פליקס, אחרי כמעט שנה של מגורים בעיקר בפורטוגל. כזכור, הדוגמנית הלוהטת נפרדה מהקשר ההתקפי בן ה-22 בשנה שעברה, רכשה בית בליסבון ועזבה את בירת ספרד, אבל מהר מאוד הבין כוכבה של אתלטיקו מדריד שהוא לא יכול לחיות בלעדיה, ועבד שעות נוספות כדי להחזיר אותה לזרועותיו. פליקס הצליח, "מגי" חזרה להיות חזק על הקו ועכשיו, כאמור, הודיעה ל-1.2. מיליון העוקבים שלה שהיא חוזרת באופן קבוע.

"האמת שממש התגעגעתי! היה כיף בבית בפורטוגל, אבל אין על האנשים החמים, האוכל והאווירה של מדריד וכמובן – הכדורגל. שמחה שיש לי חבר עקשן", כתבה מרגרידה והוסיפה אמוג'ים צוחקים בסטורי שלה, שזכה לאלפי תגובות. "החלטנו שאת 2022 אנחנו חייבים להתחיל ביחד בבית שלנו", הוסיפה בת הזוג של ז'ואאו, שגם השיבה לעוקבים על שאלה מאוד מעניינת: מדוע הם לא מעלים תמונות ביחד? "העדפנו לשמור על הפרטיות שלנו בתקופה האחרונה, אבל מבטיחים לשתף ברגע שנרגיש מוכנים".

רגע אחרי שסיימה להצטלם ל"רוקדים עם כוכבים" בפורטוגל, ושלשלה לכיסה סכום של 600 אלף יורו, הדוגמנית בת ה-19 עושה את דרכה בחזרה למדריד. ביתה החדשה בפורטוגל יישאר נכון לעכשיו ריק. המדור בטוח שגם בספרד היא תעבוד סביב השעון ותיהנה מהחיים לצדו של פליקס, שמוכיח שאין דבר העומד בפני הרצון והשיג אותה בחזרה בגדול.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי