הכדורסלנית טוענת: כוכב ההיפ-הופ אנס אותי בלאס וגאס

play
| GettyImages, אינסטגרם
סיכום שנה - קליפ פספוסים 03:14

דילן גונזאלס, לשעבר שחקנית אוניברסיטת נבאדה, הצטרפה לשורה של מתלוננת נגד הזמר המצליח טריי סונגז, שממשיך להסתבך בתקריות קשות

הכדורסלנית לשעבר דילן גונזאלס, ששיחקה באוניברסיטת נבאדה לאס וגאס, יוצאת בהאשמות חריפות וטוענת שהזמר טריי סונגז אנס אותה לפני תשע שנים במלון מפורסם בלאס וגאס.

בימים אלה סונגז (ששמו האמיתי הוא טרמיין נברסון) מואשם במספר הטרדות מיניות וחשדות, וגונזאלס פרסמה: "במה שנראה כמו זרם בלתי פוסק של חשדות וטענות לתקיפה מינית שבוצעו על ידי טריי סונגז, אני נאלצת שוב לחיות בראשי ולסבול מחדש את האימה שעברה עליי, כשנאנסתי על ידיו במלון מפורסם בלאס וגאס".

הכדורסלנית דילן גונזאלס מאשימה את טריי סונגז באונס
| GettyImages, אינסטגרם

סונגז, 37, מכחיש את ההאשמות של הכדורסלנית בת ה-27 – אבל זו רק הסתבכות אחת בשורה של תקריות קשות ואלימות, כולל חשדות וטענות לתקיפות מיניות חמורות. "אני מחזקת מכאן את ידיהן של כל המתלוננות והקורבנות", כתבה גונזאלס.

באוגוסט 2020 הוא הכחיש האשמות של אישה שטענה שהוא חטף אותה והטיל עליה את מימיו בחדר שירותים במלון. ב-2021 היה מעורב תקרית אלימה עם שוטר, ועורר סערה כאשר בשיא גל הקורונה ירק לפיהן של שתי מעריצות שלו באמצע הופעה. עוד נטען שהגיע להסדר וישלם פיצויים של 10 מיליון דולר לאישה שטענה שתקף אותה.

הכדורסלנית דילן גונזאלס
| אתר רשמי, אינסטגרם, dylan.gonzalez
טריי סונגז, זמר אמריקאי
| אימג'בנק GettyImages, Leon Bennett
הכדורסלנית דילן גונזאלס
| אתר רשמי, אינסטגרם, dylan.gonzalez

בשלוש העונות שלה בנבאדה גונזאלס העמידה ממוצעים של 7.8 נקודות ו-3.2 ריבאונדים. היא הייתה בצעירותה ספורטאית מצטיינת, ושילבה אתלטיקה עם כדורעף וכדורסל בתיכון. במכללות קיבלה מלגת כדורסל, אך לא הצליחה לייצר קריירה מצליחה, כשבמקביל החלה לרשום הצלחה באינסטגרם ולצבור עוקבים. כמו כן הייתה בת זוגו של אנתוני דייויס.

הבאים בתור
מתנגן עכשיו
סיכום שנה – קליפ פספוסים

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי