מקרי? ה"מחווה" של נטע אלחמיסטר אחרי הניצחון של מכבי חיפה

נטע אלחמיסטר | אינסטגרם

אשתו של רמי גרשון לא מרבה להגיע לאצטדיונים, אך אנחנו סבורים שהיא ניצלה את המומנטום מהמשחק מול באר שבע על מנת לקדם את המותג שלה ועל הדרך גם להרים לבעלה. לירון שרון עם הפרטים

(גודל טקסט)

אופוריה במכבי חיפה לאחר הניצחון 1:2 על הפועל באר שבע במשחק העונה. חניכיו של ברק בכר פתחו פער של ארבע נקודות בפסגה ועל הדרך גם התקרבה לשיא הניצחונות הרצופים של המועדון שעומד על 11, אותו רשמה הקבוצה בניצוחו אלישע לוי בעונת 2009/2010. ואחרי ערב כזה, אשת הכדורגלן הכי מפורסמת של הירוקים הייתה חייבת לתת התייחסות מתאימה, גם אם היא מרומזת. 

אשתו של רמי גרשון, הדוגמנית וכוכבת האינסטגרם הענקית נטע אלחמיסטר, שיתפה תמונה של הגוף המושלם שלה כשהיא לבושה במותג הספורט בבעלותה sis activewear, בוקר אחרי הניצחון של בעלה, בצבע ירוק בוהק. מקרי? המדור סבור שבעלת 1.7 מיליון העוקבים ברשת החברתית מפרגנת לחצי השני שלה ולקבוצתו בסטייל. אמנם היא לא מרבה להגיע לאצטדיונים, ואפשר להבין מדוע, כך שהסטורי מהיציע מנשקת את בעלה לאחר ניצחון, הוחלף בתמונה שגם מקדמת את המותג האישי שלה וגם מרימה לגרשון ולאלופת המדינה ששיחקה אותה בענק.

לכבוד הניצחון? הלוק של אלחמיסטר
לכבוד הניצחון? הלוק של אלחמיסטר | מסך, אינסטגרם

בחודש מאי, אז חיפה הוכתרה לאלופה אחרי עשור, כתבה הדוגמנית בת ה-27 לבלם שלה: "אהוב שלי כמה אושר, כל כך מגיע לך! אתה פשוט השראה וגאווה. אני אוהבת אותך" והוסיפה צילום מסך שלו מחובק עם החברים הירוקים על כר הדשא בסמי עופר. הזוג המפורסם הוא חלק עיקרי ביותר בחיי החברה המגובשים של הכדורגלנים הירוקים ונשותיהם, כשהם מבלים יחד ואפילו בפגרה טסו לדובאי עם החברים לקבוצה. ובזמן שנטע מפרגנת למועדון מהכרמל.

נטע אלחמיסטר ורמי גרשון | אינסטגרם

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי