אחרי פתיחת העונה החלשה: ההחלטה הדרמטית של נובאק ג'וקוביץ'

play
נובאק דג'וקוביץ' טניסאי סרבי, אלוף רולאן גארוס 2023 עם מאמנו גוראן איבנישביץ' | רויטרס
צפו בסנסציה: ג'וקוביץ' הודח מאינדיאן וולס על ידי המדורג 123 בעולם 01:52

הטניסאי הסרבי האגדי החליט לפטר את מאמנו מאז 2019 גוראן איבניסביץ': "תודה על הכול חבר". השניים זכו יחד ב-12 גרנד סלאמים

(גודל טקסט)

נובאק ג'וקוביץ' זכה בכל תואר אפשרי בטניס וחווה הרבה מאוד הצלחות גם עם מאמנו, שחקן העבר הסרבי, גוראן איבניסביץ'. אלא שבעקבות פתיחת העונה הלא טובה שלו, הסרבי החליט להיפרד מאיבניסביץ', שלא יהיה חלק מהכוורת המקצועית שלו לראשונה מ-2019 ואחרי שהשניים זכו יחד בלא פחות מ-12 תארי גרנד סלאם.

ג'וקוביץ' הסביר את ההחלטה שלו בפוסט אינסטגרם וכתב: "גוראן ואני החלטנו להפסיק לעבוד יחד לפני כמה ימים. הכימיה שלנו על המגרש הייתה עם עליות וירידות, אבל החברות שלנו תמיד הייתה חזקה. תודה על הכל חבר. אוהב אותך".

נובאק ג'וקוביץ', טניסאי סרבי
נובאק ג'וקוביץ', טניסאי סרבי | רויטרס

'גוקוביץ' פרגן לאיבניסביץ' על התקופה היפה ביחד: "אני זוכר בבירור את הרגע בו הזמנתי את גוראן להצטרף לצוות שלי. זה היה בשנת 2018. למעשה, לא רק שהבאנו חבטות הגשה, אלא גם הרבה צחוק, כיף, דירוגי מספר 1 בסוף השנה, הישגים שוברי שיאים ו-12 תארי גרנד סלאם נוספים (וגם כמה גמרים) מאז".

נובאק ג'וקוביץ' חווה עד כה עונה חלשה ב-2024. הוא הפסיד בחצי גמר אליפות אוסטרליה לאלוף הטרי יאניק סינר, ופרש מטורניר המאסטרס אינדיאן וולס כבר בסיבוב השלישי. לאחר מכן הודיע כי יחמיץ את טורניר המאסטרס מיאמי שנמצא בעיצומו, בשל "איזון בין לוח הזמנים הפרטי והמקצועי".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי