מורי נפרד מיוסטון: "הארדן שינה את משחק הכדורסל"

דריל מורי, ג'יימס הארדן | Bill Baptist/NBAE via Getty Images

אחרי 13 עונות, הג'נרל מנג'ר סיים את תפקידו ברוקטס והקדיש חלק שלם במכתב הפרידה לכוכב הגדול: "הוא שינה את חיי וחולל מהפכה כמו שאף אחד לא עשה לפניו. הסיפור שלו במועדון צריך להסתיים עם אליפות"

קבוצות: יוסטון רוקטס

אחרי 13 עונות בהן היה הג'נרל מנג'ר של יוסטון רוקטס, דריל מורי הודיע בשבוע שעבר כי הוא קיבל החלטה לעזוב את התפקיד כדי לבלות יותר זמן עם ילדיו. רפאל סטון צפוי להתמנות בקרוב למחליפו.

היום (שני) פורסם בעיתון "יוסטון כרוניקל" מכתב הפרידה של מורי מהעיר, ובו הוא הקדיש חלק שלם לג'יימס הארדן ואף ציין: "הוא שינה את חיי".

מורי הוסיף: "יכולתי להקדיש בשביל הארדן עמוד שלם. לא רק שהוא שינה את החיים שלי, הוא גם חולל מהפכה במשחק הכדורסל וכל הזמן ממשיך לעשות זאת, באופן שאף אחד לא עשה זאת לפניו. הכדורסל משוחק אחרת בגלל הארדן, ובכל מגרש בעולם, הדור הבא לומד מסגנון המשחק שלו".

"אני לא מאמין שלא אוכל לשבת שוב עם הארדן לפגישת אסטרטגית. אהבתי לעבוד יחד איתו על איך נביא למועדון שחקני היכל התהילה כמו דווייט האוורד, כריס פול וראסל ווסטברוק. אני תמיד אעודד את הארדן לזכות באליפות עם יוסטון. אני חושב שככה הסיפור הזה צריך להסתיים" סיים מורי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי