תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עסקת ניימאר לברצלונה מסתבכת, האברץ סומן לקיץ 2020

קאי האברץ | AFP
ב"אל מונדו" מדווחים פעם נוספת שצירוף הברזילאי מפריז סן ז'רמן נראה כמו משימה כמעט בלתי אפשרית, ב"בילד" הגרמני פורסם במקביל על ילד הפלא של לברקוזן שנמצא במעקב
מבול הדיווחים בכל הנוגע לאפשרות שניימאר יעבור לברצלונה הקיץ נמשך גם הבוקר (שבת). אחרי שלאחרונה נכתב שהקטלונים הציעו 90 מיליון ליש"ט בנוסף למספר שחקנים, ב"אל מונדו" סתרו את הפרסום "בסקיי" והבהירו פעם נוספת שמבחינת ברצלונה העסקה נראית מסובכת במיוחד וקשה להאמין שתוכל לצאת לפועל לאור רצונה של פריז סן ז'רמן לקבל עבורו סכום נכבד, שנתיים אחרי שהשקיעה 222 מיליון יורו.

יתרה מכך, ב"אל מונדו" גורסים פעם נוספת שעסקה תתאפשר רק אם תכלול חילופי שחקנים ומבלי שברצלונה תצטרך לשלם כדי להחזיר את ניימאר, בוודאי לא סכומים דומים ל-90 מיליון ליש"ט כפי שנטען שהיא כן הציעה. הסיבה, כידוע, היא חובות שעל ברצלונה להחזיר ומובן שרכישה של כוכב כמו ניימאר תוסיף לגירעון, בטח ובטח אם ישולמו עבורו כ-100 מיליון יורו או יותר - כשליש מהסכום שברצלונה צריכה להכניס לחשבון הבנק שלה עד תום העונה.

מי שכבר סומן כמחליף אפשרי למקרה שניימאר לא יגיע הוא הכוכב העולה של באייר לברקוזן, קאי האברץ בן ה-20 שרק אתמול הודה: "לא בטוח שמעבר לבאיירן מינכן זה הצעד הנכון עבורי". חוזהו של הכישרון מסתיים ב-2022 ומחירו כיום מוערך בכ-100 מיליון יורו, אבל הוא מבחינתו הצהיר שהעונה הוא יישאר בלברקוזן, כך שעזיבתו צפויה להתרחש בקיץ הבא - בין אם זה לברצלונה, לבאיירן מינכן או לכל יעד אחר.


האברץ, שהגיע ללברקוזן בגיל 11, רשם התקדמות שיא בעונה האחרונה ובמאזנו לא פחות מ-20 שערים ושבעה בישולים ב-42 משחקים בכל המסגרות, מספרים שכמובן הקנו לו מקום גם בנבחרת גרמניה. ניימאר. לפי "מונדו", מסובך להחזיר אותו לברצלונה (ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ