תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: ויאריאל ואספניול עוקבות אחרי מצבו של דאבור

מואנס דאבור | טוויטר
בספרד פורסם כי בסביליה מופתעים מהשקט וקור הרוח של החלוץ על אף שלא נכלל בסגל עד עתה וזה ראוי להערכה ואולי ישתלם לו, אך מנגד אם המצב לא ישתפר הוא יבקש לעזוב בינואר. וגם: ההשפעה של החלוץ בישראל תשפיע?
חלון ההעברות אמנם נסגר ועל אף שלא נכלל בסגל סביליה בשלושת מחזורי הפתיחה, חלוץ נבחרת ישראל, מואנס דאבור, נשאר בקבוצה. בספרד פורסם ב- "elgoldigital" כי ויאריאל ואספניול בודקות באדיקות לאחר מצבו של החלוץ. בדיווח נכתב את מה שאנחנו כבר יודעים, שהמנהל המקצועי מונצ'י ביצע מתיחת פנים רצינית בסגל ושדאבור היה רכש של חואקין קאפרוס בחודש מרץ.

בדיווח נכתב כי אם דאבור לא יצליח להשתלב בקרוב, סביר להניח שייבקש לעזוב בחורף, והצוללת הצהובה והקבוצה מקטלוניה ישמחו לקלוט אותו. בויאריאל המאבק על חוד ההתקפה נראה מסובך אולם אספניול איבדה את הסקורר הבולט שלה בורחה איגלסיאס שנמכר הקיץ לבטיס. רק נזכיר, בשורות אספניול כבר שיחק בעבר חלוץ ישראלי - קוראים לו בן שהר, שכבש בספטמבר 2009 את שער הבכורה שלו בספרד. הוא רשם 22 הופעות לפני שהושאל לעונה אחת להפועל תל אביב.

מנגד, נכתב שבסביליה מאוד הופתעו מהתנהגותו של דאבור. התקשורת הספרדית אמנם שאלה את המאמן ז'ולן לופטגי על מצבו של החלוץ בכל אחת ממסיבות העיתונאים עד עתה, אך מצדו של החלוץ יש שקט שהוא לא נותן למצב להשפיע עליו לרעה. הוא רחוק מלהתעצבן, נחוש להוכיח את מקומו ומתכונן לעבוד קשה יותר באימונים כדי לשנות את דעתו של לופטגי. בדיווח נכתב כי בעונה ארוכה של סביליה הוא בהחלט יוכל לגבות את לוק דה יונג וחאבייר הרננדס.


אגב, באתר אחר, "estadiodeportivo", נכתב כי רכישת דאבור על ידי סביליה הייתה במידה גם משיקול כלכלי. כפי שצ'יצ'ריטו יפתח עבורה את השוק בארה"ב ובמקסיקו, דווח כי דאבור, כדמות ישראלית משפיעה, יחשוף את סביליה לכ-60 מיליון הקלקות ביום באתרים הישראליים ואף הזכירו מספר חברות ישראליות שמושקעות בכדורגל הספרדי, ביניהן "Playtika" שהייתה ספונסרית של סביליה וכמובן העובדה שאתלטיקו מדריד בבעלות של איש העסקים עידן עופר. מואנס דאבור. הסבלנות תשתלם או שייאלץ לעזוב בינואר? (אודי ציטיאט, סלובניה)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ