תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברצלונה מחויבת להכניס 172 מיליון יורו ממכירת שחקנים

ג'וזף מריה ברתומאו ג'וזף מריה ברתומאו | AFP
אלופת ספרד הרוויחה רק 60 מיליון ממכירת מלקום וקוקורלה ומהשאלתו של קוטיניו והיא רחוקה מהיעד שהוצב על מנת לעמוד בחובות. "אל מונדו" חשף: גריזמן ניהל מו"מ חשאי על עמלת החתימה כשהיה תחת חוזה באתלטיקו
למרות כמויות המזומן הגדולות שברצלונה בזבזה בקיץ האחרון והרצון -שלא התממש- להחזיר את ניימאר, השחקן היקר בהיסטוריה, מצבם הכלכלי של הקטלונים לא מעודד בכלל. ב"מארקה" פורסם היום (שישי) שהמועדון הציג את הדו"ח הפיננסי על העונה הקודמת והתגאה בתקציב הכי גבוה בעולם, אך יחד עם זאת המערכת לא עמדה ביעד שהציבה לעצמה להכנסות ממכירת שחקנים.

בדיווח נכתב שברצלונה זקוקה לכסף ואותו יעד רק עולה, לכן בעונה הנוכחית היא חייבת להכניס 172 מיליון יורו ממכירות ועד כה רק הצליחה לכסות רק 60 מיליון מתוך הסכום הזה, באמצעות העסקאות של מלקום, קוקורלה וההשאלה של קוטיניו, אך היא עדיין רחוקה יותר מ-100 מיליון מהיעד.

במקביל, עיתון "אל מונדו" חשף שאנטואן גריזמן ניהל משא ומתן על עמלת החתימה שלו בברצלונה עוד בעיצומה של העונה שעברה, בזמן שהיה תחת חוזה באתלטיקו מדריד. על פי הפרסום, הצרפתי התמקח באמצעות הודעות דואר אלקטרוני ודאג בחשאיות ש-14 מיליון היורו עליהם סיכם כעמלה, יועברו בתשלומים לחשבונות של אחותו, של אביו ושל סוכנו.


משא ומתן חשאי. אנטואן גריזמן (JOHN MACDOUGALL / Contributor)
משא ומתן חשאי. אנטואן גריזמן (JOHN MACDOUGALL / Contributor)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ