תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי לניימאר: "אעזוב עוד שנתיים, אתה תתפוס את מקומי"

ניימאר, ליאו מסי | JOSE JORDAN/AFP via Getty Images
ב"פראנס פוטבול" חשפו את תוכן השיחה בין קפטן ברצלונה לברזילאי. הפרעוש היה שבור לאחר ההדחה נגד ליברפול ואמר לו: "רק יחד נוכל לזכות בליגת האלופות". מנגד, אמבפה ו-וראטי ניסו לשכנע את הכוכב להישאר בצרפת
בקיץ האחרון ניימאר וברצלונה עשו הכל כדי להתאחד מחדש, שנתיים לאחר שהברזילאי עזב לפריז סן ז'רמן והפך לשחקן היקר ביותר בעולם. אלופת צרפת הייתה מוכנה למכור את הכוכב שלה אך לא בכל מחיר ובהמשך חשף ג'רארד פיקה שהשחקנים הציעו לדחות את שכרם כדי לעמוד בעלויות העסקה. מעבר לכך, ליאו מסי הפציר בהנהלת המועדון לצרפו "המבצע" לא צלח והברזילאי פתח את העונה השלישית שלו במדי אלופת צרפת. בכל מקרה, בצרפת חשפו חלק ממהלך השיחות בין מסי וניימאר בקיץ.

השניים, כזכור, חברים טובים ושומרים על קשר כמה שאפשר, בעלי קבוצת וואטספ יחד עם לואיס סוארס. נכתב שמסי הרגיש חוסר אונים לאחר התבוסה 4:0 לליברפול בחצי גמר ליגת האלופות ושוחח עם החלוץ: "רק יחד נוכל לזכות בליגת האלופות. אני רוצה שתחזור. בעוד שנתיים אני אעזוב, אתה תתפוס את מקומי ותהיה מספר 1". כזכור, לא מעט פרשנים חשבו שניימאר החליט לעזוב כדי להיות הכוכב מספר 1 בעולם ולא לחסות בצילו של מסי בברצלונה.

"פראנס פוטבול" הוא המקור שחשף את השיחה, ולפי הדיווח נכתב כי מרקו וראטי וקיליאן אמבפה היו אלה שניסו להפעיל לחץ כבד על הברזילאי להמשיך במועדון. "אין לך שום אינטרס לעזוב אותנו", אמר לו הצרפתי.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ