תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לואיז פליפה: "מחמיא לי מאוד שברצלונה חושבת עלי"

לואיז פליפה | Marco Rosi/Getty Images
הבלם הברזילאי של לאציו התייחס לחיזורים מצד הקבוצה הקטאלונית: "כנראה שעוד קבוצות מסתכלות עלי, אבל מי שמכיר אותי יודע שאני בחור רגוע שלא מושפע מכל זה". משבר הקורונה: "מצב רציני שצריך לפתור"
בכלי התקשורת השונים בספרד, מפרסמים מדי יום על תוכנית הרכש של ברצלונה בעונה. לאוטרו מרטינס מאינטר וניימאר מפריז סן ז'רמן, הם המועמדים הבכירים לחזק את החלק ההתקפי של הקבוצה הקטאלונית, אבל קיקה סטיין מחפש גם חיזוק להגנה והשם החם על פי הדיווחים הוא לואיז פליפה.

הבלם הברזילאי בן ה-23 של לאציו התייחס לסוגיה באתר הברזילאי 'UOL' ולא הסתיר כי התעניינות מאחד המועדונים הגדולים בעולם מחמיאה לו מאוד: "ברור שאני מאוד נרגש שחושבים עלי בברצלונה. מכיוון שזה אומר שגם שאר המועדונים הגדולים מסתכלים עלי".

עם זאת השחקן הוסיף כי הוא לא נותן לרעשי הרקע להסיח את דעתו: "כל מי שמכיר אותי יודע שאני בחור רגוע שלא מושפע מכל זה. אני צריך לעשות את הטוב ביותר עבור לאציו שתמכה בי מהרגע הראשון".האם לואיז פליפה ישחק בעונה הבאה על ליאו מסי? (David Ramos/Getty Images)


כמו כולם, שחקן ההגנה סיפר כי מגפת הקורונה שינתה את תפיסת עולמו: "הרגע הזה הוא לא קל ואנחנו לא יודעים מה יהיה בחודשים הקרובים. חלק מהליגות נסגרו, אחרות מנהלות משא ומתן כדי להחליט על הצעדים הבאים. אני חושב שהמועדונים היום אפילו לא חושבים על חיזוק. כרגע העדיפות היא אחרת. יש לנו מצב רציני שצריך לפתור".

לסיכום דיבר פליפה על הימים הלא פשוטים בארץ המגף: "יש לנו חיים עמוסים. הרבה מסעות ואימונים בחוץ, הגוף הוא כלי העבודה שלנו. זה לא קל לשמור על אותה אינטנסיביות, אבל אני מקבל תוכנית שבועית מהמאמן האישי שלי ואני מתאמן בכל יום, לפעמים יותר מפעם אחת ביום".מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ