תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניימאר ערער על הרחקתו משלושה משחקים בליגת האלופות

ניימאר ניימאר | AFP
הברזילאי צפוי להתייצב ביחד עם עורכי דינה של פריז סן ז'רמן בעיר ניון, שווייץ, שם ינסה לשכנע את חבר השופטים כי יש להקל בעונשו
לפני כשבועיים הודיעה אופ"א כי ניימאר, כוכב פריז סן ז'רמן, הושעה משלושת משחקי פתיחת ליגת האלופות בעונה הבאה לאחר שכתב ברשת החברתית  "השופטים לא מבינים כלום", בזמן שישב ביציע וצפה בקבוצתו מודחת בתוספת הזמן על ידי מנצ'סטר יונייטד בשמינית הגמר. 

היום (חמישי), כך נחשף ב"לאקיפ", הוגש ערעור רשמי מטעם הברזילאי, מתוך כוונה להתייצב לדיון בניון, שווייץ, ביחד עם עורכי דינה של פריז סן ז'רמן ושם להגן על עצמו. ביום שאחרי ההחלטה להרחיקו הוא טען: "אני עצוב שהענישו אותי על פוסט באינסטגרם, בסך הכל הבעתי את רגשותיי ודעתי. דברים כאלה יכולים לקרות ולא אתייחס לכך מעבר לזה, כי אחרת אחמיץ משחקים נוספים".

התאריך בו ייערך הערעור טרם נקבע, אולם בכל מקרה ייערך לפני ששלב הבתים של ליגת האלופות ייצא לדרך בחודש ספטמבר 2019. ללא כל קשר, ניימאר גם צפוי לקבל היום את עונשו מההתאחדות הצרפתית על אותה תקרית בסיום גמר הגביע הצרפתי, בה נראה מכה אוהד שככל הנראה הקניט אותו קודם לכן בעקבות ההפסד 3:2 לראן.ניימאר בתקופתו ביציע. יצליח להפחית את העונש? (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ