תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניימאר מחוץ לסגל, טוכל טען: "פ.ס.ז' חזקה יותר איתו"

ניימאר | FRANCK FIFE / AFP
במקביל לשיחות על מכירתו האפשרית עם ברצלונה וריאל מדריד, החלוץ התאמן לקראת המשחק נגד ראן (ראשון, 22:00), אך שוב לא יזכה לשחק: "הוא רק חזר לעבוד איתנו, אין לנו תוכנית להיפרד ממנו", טען המאמן
המחזור השני בליגה הצרפתית יינעל מחר (ראשון, 22:00) כאשר האלופה פריז סן ז'רמן תתארח אצל ראן, וגם השבוע היא תעשה זאת ללא הכוכב הגדול ניימאר, שנמצא ככל הנראה לאחת מבין ריאל מדריד או ברצלונה.

במחזור הפתיחה רשמה פ.ס.ז' 0:3 קליל על נים, משחק בו ניימאר נעדר לא רק לאור העברתו האפשרית לאחת מבין הענקיות הספרדיות, אלא גם מפני ששב מאוחר מברזיל וגם כך היה בהליכי התאוששות מפציעה ארוכה, כזו שגם השביתה אותו מהקופה אמריקה בו הוא לא לקח חלק וראה את חבריו זוכים בגביע בלעדיו. הבוקר הברזילאי כבר נטל חלק באימון לצד שחקני פריז סן ז'רמן, אבל בכל זאת נותר מחוץ לסגל.

לפי הדיווחים בספרד ישנם סימני שאלה רבים אם ברצלונה תוכל להחזיר את ניימאר אחרי שפיליפה קוטיניו סירב לעבור לפריז סן ז'רמן ויושאל לבאיירן מינכן, מכיוון שכעת הקטלונים לא יכולים להרשות לעצמם להיפרד מעוסמאן דמבלה המבוקש על ידי אלופת צרפת וספק אם יוכלו לשאת בעלויות עבור רכישת הברזילאי ללא חילופי שחקנים.טוכל וניימאר באימון הבוקר (FRANCK FIFE / AFP)


במסיבת העיתונאים לקראת ראן, המאמן תומאס טוכל הסכים לומר בכל הנוגע לניימאר: "הוא הצטרף אלינו היום, אבל לא היה שותף לכל האימון. פריז סן ז'רמן קבוצה חזקה יותר עם ניימאר ואני לא יודע לומר אם הוא יישאר או לא. הוא שחקן שלי וכשאני חושב על להעמיד קבוצה חזקה, אני חושב גם עליו איתנו - אין לנו תוכנית להיפרד ממנו, שום דבר לא השתנה". 


כזכור, בימים האחרונים דווח שברצלונה התבשרה כי החלוץ טרם החלים במאת האחוזים מהפציעה, אבל בעיר האורות מיהרו להרגיע וטענו שהוא זכה לטיפול על ידי הרופאים הטובים בעולם ושהוא אינו סובל מבעיה בריאותית. גם בשבוע שעבר הוא לא היה בסגל, לטענת טוכל מכיוון שלא התאמן איתם לאורך זמן, ובאימון היום ניימאר תועד מחבק את המאמן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ