תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח בצרפת: קבאני יהיה כשיר למשחק נגד ריאל מדריד

אדינסון קבאני אדינסון קבאני | FRANCK FIFE/AFP/Getty Images
ב'ל'אקיפ' נכתב כי החלוץ האורוגוואי מתאושש בצורה טובה מהפציעה, ואף עשוי לקבל דקות ראשונות במחזור הליגה הקרוב. גם עבדו דיאלו צפוי לשחק בליגת האלופות, קיליאן אמבפה ימשיך להיעדר
חדשות טובות לפריז סן ז'רמן: כוכבה האורוגוואי של האלופה הצרפתית אדינסון קבאני, שנפצע בסוף חודש אוגוסט לאחר הניצחון על טולוז, מתאושש במהירות ואף עשוי לקבל דקות במחזור הליגה הבא נגד שטרסבורג. בנוסף לכך, קבאני יהיה כשיר למשך 90 דקות נגד ריאל מדריד במחזור הראשון של ליגת האלופות, כך נכתב ב'ל'אקיפ' הצרפתי.

פרט לשחקן ההתקפה בן ה-32, גם הבלם עבדו דיאלו שנפצע גם הוא נגד טולוז אמור להחלים בימים הקרובים. קשר הרכש אנדר הררה והחלוץ מאורו איקרדי שהגיע לעיר האורות שעות ספורות לפני תום חלון העברות, עשויים לקבל דקות ראשון בקבוצתם החדשה נגד הבלאנקוס.

לעומתם, קיליאן אמבפה שעדיין סובל מפציעה וטרם שב לאימונים, לא אמור לשחק במחזור הראשון בליגת האלופות. לגבי ניימאר, עדיין יש סימן שאלה גדול סביב הברזילאי. השחקן היקר בעולם שלא שיחק העונה בליגה הצרפתית, כיכב במדי נבחרת ברזיל במשחק הידידות נגד קולומביה ויהיה מעניין לראות אם תומאס טוכל ישיב אותו לסגל.ניימאר. ישוב לסגל של פריז סן ז'רמן? (RHONA WISE/AFP/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ