תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח בצרפת: ניימאר דחה שתי הצעות מפ.ס.ז' לחידוש חוזה

ניימאר | FRANCK FIFE/AFP via Getty Images
לאונרדו ניסה להאריך את הקדנציה של השחקן היקר בעולם בעיר האורות, אך הברזילאי מעדיף לחכות לסוף העונה כדי לראות עד לאיזה שלב הוא יוכל להוביל את קבוצתו בליגת האלופות
משולש האהבה של ניימאר, פריז סן ז'רמן וברצלונה ממשיך לו עם פרק נוסף. בתקשורת הצרפתית דווח היום (שישי) שהשחקן היקר בעולם כבר קיבל שתי הצעות לחידוש החוזה בחודשים אוקטובר ונובמבר מהמנהל המקצועי לאונרדו, אך הברזילאי בן ה-28 טרם השיב לפניות.

על פי העיתונאי הצרפתי עבדאללה בולמה, ניימאר מעדיף לעשות את הצעד הבא שלו רק בסוף העונה, כדי לראות עד לאיזה שלב הוא יוכל להוביל את פריז סן ז'רמן בליגת האלופות, שהצליחה להעפיל לראשונה לשלב רבע הגמר אחרי שלוש שנים.

כמובן שניימאר עדיין לא פוסל חזרה לברצלונה וכולנו זוכרים את הקיץ הארוך והמתיש שלא הניב פרי, למרות הרצונות העיקשים של הברזילאי לשוב לקטאלוניה. עם זאת, ניימאר עדיין זוכר לשם מה הגיע לפריז – להוביל את הקבוצה לזכייה ראשונה בתולדותיה בליגת האלופות ולזכות לראשונה בתואר כדור הזהב, והשנה ישנה אמונה במחנה הצרפתי שאפשר ללכת עד הסוף.


בכל זאת, יש לציין שבינתיים המעבר לצרפת רק פגע בתדמית של ניימאר, שנחשב לשחקן השלישי בטיבו בעולם בשנת 2017, ומאז לא נכלל בעשרת המקומות הראשונים של כדור הזהב. כעת נראה שזוהי תהיה עונת מפנה עבורו, גם במקרה של זכייה היסטורית בליגת האלופות או של חזרה מתוקשרת לברצלונה.עדיין חולם על כדור הזהב. ניימאר (SASCHA SCHURMANN/AFP via Getty Images)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ