תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פליקס סאנצ'ס: "התוצאה הייתה הוגנת, הגיעה לנו נקודה"

פרגוואי - קטאר 2:2
מאמן קטאר מרוצה מה-2:2 נגד פרגוואי אך מודאג מהיכולת בפתיחת כל מחצית. על המשחק נגד קולומביה: "היא אחת הפייבוריטיות, אך גם לה יש חולשות". בריסו: "בקופה אמריקה צריכות לשחק נבחרות מהיבשת שלנו"
שלוש שנים לפני אירוח המונדיאל, אלופת אסיה המכהנת נבחרת קטאר, הראתה שיש לה מה למכור גם בקופה אמריקה כאשר חזרה עם הרבה אופי מפיגור כפול וחילצה נקודה ב-2:2 נגד פרגוואי, כאשר מלך השערים וה-MVP של אליפות אסיה האחרונה עלי אלמועיז הראה את ארסנל כישוריו וכבש את השער היפה במשחק בדקה ה-67.

"פתחנו את שתי המצחיות בצורה קצת עצבנית וספגנו שערים מהירים וזה דבר מדאיג עבורנו ואנחנו צריכים לשפר את זה", אמר מאמן נבחרת קטאר פליקס סאנצ'ס והמשיך: "אך כך הגבנו טוב ומצאנו את התיקו על המשחק שהצגנו. התוצאה הסופית הייתה הוגנת, הגיעה לנו נקודה".

סאנצ'ס אמר כי כעת הוא יתמקד במשחק נגד קולומביה (בין רביעי לחמישי, 0:15, שידור ישיר בספורט2) הנמצאת בראש הבית לאחר שניצחה 0:2 את ארגנטינה וגם הוא יודע שהמשחק נגד ה'לוס קפטרוס' אמור להוות מכשול גדול יותר: "הרמה שהראתה קולומביה ביום שבת הייתה גבוהה מאוד, היא קבוצה עם נקודות חזקות, אך גם עם נקודות חלושות ואנחנו ננסה להתחרות נגדה ככל שניתן".עלי אלמועיז עם שער נהדר נגד פרגוואי. ידהים גם את קולומביה? (CARL DE SOUZA/AFP/Getty Images)


"קולומביה בהחלט אמורה לנצח במשחק, אבל אנחנו הולכים לנסות את נקודות החלושות שלה, אם כי הן מעטות מאוד. ננסה להתמודד נגד אחת הפייבוריטות לזכייה", סיכם הספרדי.

בפרגוואי התעסקו פחות בתוצאה עצמה אלא במבנה הטורניר. אולי בעודו מתוסכל לאחר המשחק, אמר המאמן אדוארדו בריסו: "אני חושב שקופה אמריקה צריך לכלול רק נבחרות מהיבשת הזו. קטאר ויפן הוא אורחות כמובן, אבל לא ראיתי למשל שבאירופה הזמינו לטורנירים נציגות מדרום אמריקה. אני באמת מאמין שהטורניר הזה צריך לכלול נבחרות גם מצפון אמריקה ומרכז אמריקה". על המשחק עצמו אמר: "ברור שהתוצאה מאכזבת, כולם רצו לנצח, השחקנים, אני, ועד אחרון האוהדים. זו המציאות כרגע, יש הרבה דברים שמסבירים את המצב הזה. לא היינו טובים לאחר ה-0:2".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ