תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: ראול בראבו נעצר בחשד לניסיון התנקשות בקובאצ'ביץ'

ראול בראבו | Louisa Gouliamaki/EuroFootball/Getty Images
התקשורת הסרבית הצביעה על הספרדי כמי שהזמין לכאורה רוצח שכיר לסרבי, שנורה מחוץ לביתו לפני כעשרה ימים. ביוון טוענים: שחקן העבר מחזיק במידע שעלול להפליל את חברו לשעבר באולימפיאקוס
פריצת דרך בלתי צפויה בעליל התגלתה הערב (שישי) בחקירת תקרית הירי שבה נפגע דארקו קובאצ'ביץ', כוכב נבחרת סרביה ומונטנגרו לשעבר. ה"טלגרף" הסרבי מצביע על ראול בראבו, מי ששיתף פעולה עם קובאצ'ביץ' במדי אולימפיאקוס, בתור המוח מאחורי המזימה שהזמין לכאורה רוצח שכיר על מנת להתנקש בקובאצ'ביץ'.

"הרשויות היווניות ניסו לחקור את הנושא, אך עד כה אינן מחזיקות בראיות המוכיחות את הטענה", נכתב בכלי התקשורת הבלקני. ב"גאזטה" היווני הוסיפו שקובאצ'ביץ' מחזיק כנראה במידע בנוגע לפרשת הטיית המשחקים אשר בגינה נעצר בראבו בחודש מאי האחרון. הספרדי בן ה-38, שגדל במחלקת הנוער של ריאל מדריד, נכלא בעקבות אותה פרשה, במסגרתה הואשם בהקמת ארגון מכירה וקנייה של משחקים, אך בהמשך שוחרר בערבות על סך 100 אלף יורו ששולמה על ידי עורך דינו.

קובאצ'ביץ' נורה ליד ביתו שבאתונה ובדרך נס רק נפגע קלות בברכו, בניסיון התחמקות מקליע, לאחר מה שנראה כמארב מתוכנן שבו רכב נעצרו לידו ומתוכו יצאו שני אנשים שירו בו. שחקן העבר השתטח על הרצפה בניסיון להציל את חייו ונפגע מהנפילה, אך לא מהכדור. המשטרה היוונית מצאה את כלי הרכב ששימש למארב שרוף כליל, אך עדיין מחפשת את הקליע שנורה לעברו של הסרבי, מה שמגביר את ההשערות כי מדובר בניסיון אזהרה בלבד ולא בניסיון לרצח.


ככל הנראה, קיים סיכוי שכלי הנשק לא היה טעון והמטרה הייתה רק להפחיד את קובאצ'ביץ', שבימיו כשחקן עבר גם ביובנטוס ואת שנותיו האחרונות בקריירה העביר בריאל סוסיאדד ובקבוצה מפיראוס, שם כאמור הכיר את בראבו.


קובאצ'ביץ'. בראבו ניסה לרצוח אותו ? (Srdjan Stevanovic/Getty Images)
קובאצ'ביץ'. בראבו ניסה לרצוח אותו ? (Srdjan Stevanovic/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ