תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

באנגליה חשפו: כך אדידס השאירה את פוגבה ביונייטד

סאות'המפטון - מנצ'סטר יונייטד 1:1
ע"פ הדיווחים בממלכה, ענקית ההלבשה הגרמנית פייסה בין הקשר הצרפתי וסוכנו לשדים האדומים, לאחר שהכוכב התבטא בפומבי על רצונו לחפש אתגר חדש בקיץ
ע"פ דיווחים באנגליה, ענקית ההלבשה הגרמנית 'אדידס', עזרה למנצ'סטר יונייטד להשאיר את פול פוגבה ב'אולד טראפורד' לאחר שהכוכב הצרפתי התבטא בפומבי על רצונו לחפש אתגר חדש בקיץ. 

כזכור, לאורך כל הקיץ פוגבה היה מקושר לריאל מדריד ולמרות ההתעניינות מזידאן, נשאר במנצ'סטר בסיום חלון ההעברות. ע"פ הדיווח, אדידס תיווכה בין הכוכב וסוכנו לשדים האדומים, עזרה ליישר את ההדורים וגרמה לכך שיישאר לפחות עונה נוספת באנגליה. 

אדידס, המלבישה של ריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד, רצתה לראות את פוגבה נשאר באנגליה בעקבות מחסור הכוכבים באחת הקבוצות הגדולות העולם. הצרפתי נכנס בעצמו לשנה השלישית בחוזה שחתם עם ענקית ההלבשה ל-10 שנים.
גורם ביונייטד אמר ל'דיילי מייל' האנגלי: "אדידס שימשה כשוחרת שלום. היא עזרה לנו לתקשר עם פוגבה והסוכן שלו. אמנם היא מלבישה גם את ריאל מדריד, אבל להם יש את בייל והזאר. פוגבה שווה להם הרבה יותר אצלנו מאשר במדריד"


פוגבה שותף בכל ארבעת המשחקים של יונייטד בליגה האנגלית, אך נעדר מסגל נבחרת צרפת בעקבות פציעה. מאמנו, אולה גונאר סולשיאר מקווה שהצרפתי יצליח לשחזר את היכולת מהשנה שעברה לאחר פתיחת עונה לא מרשימה של קבוצתו. 


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ