תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עכשיו זה רשמי: אנטוניו קונטה הוצג כמאמן אינטר

אנטוניו קונטה אנטוניו קונטה | AFP
אחרי שבועות רבים בהם בארץ המגף מדווחים על כך שהעסקה סגורה ויממה לאחר פיטורי ספאלטי, הנראזורי הציגו את מאמנם החדש שעל פי הפרסומים ישתכר כ-11 מיליון יורו לעונה: "מועדון עם היסטוריה מפוארת"
פחות מ-24 שעות אחרי ההודעה על פיטוריו של לוצ'יאנו ספאלטי, כצפוי הכריזה הבוקר (שישי) בשעה מאוד מוקדמת על אנטוניו קונטה, שאחרי שישב בשנה האחרונה בביתו, מאז הפיטורים מצ'לסי, שב לסרייה A וינסה להוביל את הנראזורי לסקודטו ראשון מאז 2009/2010 ולהצלחה בליגת האלופות אליה שבה בזכות המקום הרביעי בו סיימה.

קונטה, שתחנתו האחרונה באיטליה הייתה כמובן ביובנטוס, ממנה נפרד עם שלוש אליפויות רצופות בין השנים 2011 ל-2014, אמר לאחר החתימה: "פרק חדש בחיי יוצא לדרך ואני מאוד נרגש. אנסה להחזיר למועדון על האמון שנתנו בי הנשיא וחברי ההנהלה. בחרתי באינטר בזכות המועדון שהוא, כי הפרויקט והבסיס שיש כאן טובים ובזכות ההיסטוריה המפוארת. נדהמתי מהרצון של קברניטי המועדון להשיב אותו למקומות אליהם הוא שייך".

לאחרונה פורסם כי קונטה ניצח את צ'לסי בתביעה ויזכה לכספי פיצויים בסך תשעה מיליון ליש"ט וכמאמן אינטר ישתכר כ-11 מיליון יורו לעונה, כך שבהוא בהחלט יכול היה להרשות לעצמו לשבת בשנה האחרונה בביתו ולהתכונן לחזרתו לכדורגל האיטלקי. מזה שבועות שבארץ המגף משוכנעים שקונטה הוא מאמנה הבא של אינטר, כפי שאושר הבוקר, ובשלל הדיווחים האלו נכתב בין השאר כי המאמן מעוניין במכירת מאורו איקרדי, קפטן הקבוצה עד לפני מספר חודשים, ובמקומו לצרף את רומלו לוקאקו ממנצ'סטר יונייטד.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ