תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אייאקס אישרה: "דה ליכט ממתין להעברה אפשרית"

מתייס דה ליכט, כריסטיאנו רונאלדו | Lars Baron/Getty Images
אלופת הולנד פרסמה כי הקפטן לא יצא עם הקבוצה למחנה באוסטריה, ובכלי התקשורת בהולנד, איטליה ואנגליה מצפים שיחתום ביובנטוס תוך 48 שעות. סכום ההעברה: 70 מיליון יורו+5 מיליון במשתנים. רונאלדו חזר לאימונים
העברתו של מתייס דה ליכט ליובנטוס כבר נסגרה, כפי שדווח אתמול, והחתימה הרשמית צפויה להתרחש תוך 48 שעות, כך לפי הפרסומים בהולנד, איטליה ואנגליה. מעבר לכך שהשחקן לא המריא עם אייאקס למחנה האימונים באוסטריה ונשאר לשמור על כושר בהולנד, היום (שבת) הגיעה התייחסות רשמית מצד אייאקס. המועדון ההולנדי פרסם באתר האינטרנט הרשמי: "דה ליכט לא המריא עם הקבוצה למחנה האימונים כי הוא מחכה להעברה אפשרית".

בהולנד חשפו שהאלופה הבטיחה לקפטן שיוכל לעזוב ב-2019 למועדון גדול בתמורה ל-50 מיליון יורו אך למרות שזה לא קרה, והגברת הזקנה תשלם עבורו 70 מיליון יורו+ 5 מיליון יורו במשתנים - שני הצדדים יפרדו כמובן ברוח טובה. 

הבלם שיהיה בן 20 בחודש הבא, יהפוך לשחקן ההגנה היקר ביותר של יובנטוס והשלישי היקר בהיסטוריה שלה, כשרק כריסטיאנו רונאלדו וגונסאלו היגוואין מקדימים אותו, וירוויח 12 מיליון יורו לעונה עם בונוסים. בעיתון ההולנדי "Sportwereld" כבר הקדימו את המאוחר ופרסמו תמונה של הבלם עם חולצה של יובנטוס שם נכתב: "נתראה בקרוב".
בינתיים בארץ המגף התעסקו גם כן בכריסטיאנו רונאלדו שסיים את החופשה ועבר את הבדיקות הרפואיות הבוקר. בהמשך הוא קפץ לאימון בכורה עם הקבוצה לקראת העונה הבאה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ