תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קונטה כבר לא מסתיר: "החתמת לוקאקו חשובה עבור אינטר"

רומלו לוקאקו | Shaun Botterill/Getty Images
רגע לפני המפגש בין הנראזורי למנצ'סטר יונייטד (שבת ב-14:30, ספורט4), המאמן התייחס למגעים לצירופו של החלוץ: "תסכול זו מילה גדולה. כרגע הוא שחקן שלהם וזו המציאות"
אינטר תפגוש מחר (שבת ב-14:30, שידור ישיר בספורט4) את מנצ'סטר יונייטד במשחק הכנה ומי שלא ייכלל בסגל של השדים האדומים הוא החלוץ רומולו לוקאקו, אותו הנראזורי מנסים לצרף כבר תקופה ארוכה.

לפי הדיווחים באנגליה ובאיטליה, אינטר הציעה למנצ'סטר יונייטד 63 מיליון ליש"ט בתמורה לחלוץ הבלגי שייעדר מהמפגש בשל פציעה, אולם השדים האדומים מוכנים למכור רק בסכום גבוה יותר מזה בו הוא נרכש לפני שנתיים מאברטון, 75 מיליון ליש"ט.

אנטוניו קונטה, מאמנה החדש של אינטר, דיבר על המגעים לצירוף לוקאקו: "תסכול זו מילה גדולה. הוא שחקן של מנצ'סטר יונייטד וזו המציאות כרגע. גם כשאימנתי בצ'לסי ניסיתי להביא אותו ואתם יודעים היטב שאני מעריך אותו מאוד".


קונטה חזר והדגיש: "כיום, לוקאקו הוא של שחקן של מנצ'סטר יונייטד - מועדון שיש לי אליו המון כבוד", אך לא הסתיר את רצונו: "זו החתמה חשובה מאוד עבור אינטר, הוא יכול לעזור לנו להשתפר. אני יודע איפה זה עומד בשלב זה ובואו נראה מה יקרה בהמשך".קונטה מחכה לו. רומולו לוקאקו (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ