תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רונאלדו בדרך? ניסיון להעביר את הסופר קאפ לישראל

אתלטיקו מדריד - יובנטוס 1:2
דני בנעים, בעלי חברת "קומטק" שכבר הביאה ארצה בין השאר את אתלטיקו מדריד וסיכמה עם נבחרת ארגנטינה שביטלה, סיפר בתכנית הבוקר של ניב רסקין ב"קשת 12" על ניסיון לארח במדינה את מפגש "אלוף האלופים" האיטלקי
האם כריסטיאנו רונאלדו בדרך לישראל? דני בנעים, הבעלים והמנכ"ל של חברת "קומטק" שבין השאר הייתה האחראית להבאת אתלטיקו מדריד לישראל למשחק נגד בית"ר ירושלים בחודש מאי האחרון ועוד קודם לכן כבר סיכמה על הבאת נבחרת ארגנטינה בקיץ שעבר לישראל, אירוע שכאמור בוטל ברגע האחרון עקב לחצים על שחקני ואנשי האלביסלסטה, מנסה בימים אלה להביא את CR7 לישראל.

נעים התארח בתוכנית הבוקר של ניב רסקין ב"קשת 12" ובנוסף למגעים על הבאת ברצלונה למשחק באצטדיון בלומפילד המחודש, חשף גם שישנו ניסיון להביא ארצה את כריסטיאנו רונאלדו ויובנטוס באמצעת אירוח משחק ה"סופר-קאפ" האיטלקי, שאמור להיערך בערב הסעודית, אולם הודעה רשמית בנושא טרם נמסרה.

למעשה, ראשי הכדורגל האיטלקי חתמו עם ערב הסעודית על הסכם לפיו שלושה משחקי "סופר קאפ" ייערכו במדינה על פני חמש שנים ואכן בשנה שעברה אירחה ערב הסעודית את ההתמודדות היוקרתית בין יובנטוס למילאן, אלא שלקבוצות היו טענות רבות על הצורך להגיע למדינה בחצי האי ערב ובאיטליה לא מכחישים את האפשרות שהחוזה יבוטל: "אנחנו רוצים לכבד את החוזה, אין לנו שום כוונה להיכנס לעימות עם ערב הסעודית, אבל בקשה של שתי הקבוצות יכולה לגרום להעתקת המשחק".


כאמור הודעות רשמיות בנושא עדיין אין, אבל ההערכות הן שהסופר קאפ האיטלקי הקרוב ייערך ב-22.12.2019 או לכל המאוחר במהלך חודש ינואר 2020, עדיין על פי ההערכות בערב הסעודית, אולם הדברים עשויים להשתנות. אם יהיה שינוי, אפשר כבר להעריך שיהיו מאמצים כבירים כדי להפגיש בין האלופה יובנטוס למחזיקת הגביע לאציו כאן בישראל.בדצמבר או בינואר נראה אותו בישראל? כריסטיאנו רונאלדו (JONATHAN NACKSTRAND/AFP/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ