תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלכסיס סאנצ'ס צפוי להגיע לבדיקות רפואיות ולחתום באינטר

אלכסיס סאנצ'ס | AFP
העברות: הצ'יליאני של מנצ'סטר יונייטד על סף מעבר לנראזורי, שיצרפו אותו בהשאלה ותהיה להם אופציה לרכוש אותו עבור 15 מיליון יורו. וגם: יורנטה עשוי להחליפו באולד טראפורד, וידאל לא רוצה לעזוב את ברצלונה
שמועות
* אלכסיס סאנצ'ס עשוי להגיע תוך 24 שעות לבדיקות רפואיות במילאנו, לקראת חתימה באינטר. ב"סקיי" פורסם על התקדמות מאוד משמעותית במו"מ, כשכפי הנראה עבור שאילתו ישולם רק שכרו ולנראזורי תהיה אופציה לרכוש אותו ב-2020 תמורת כ-15 מיליון יורו, סכומים נמוכים בהרבה ממה שקיוו לקבל השדים האדומים, שמבחינתם בעיקר ישנו רצון להיפטר מהחוזה המוערך בכ-400 אלף ליש"ט בשבוע. אינטר מצדה מקווה להיפטר בקרוב ממאורו איקרדי.


* ואם יעזוב אלכסיס סאנצ'ס, בגיל 34, פרננדו יורנטה שנפרד מטוטנהאם עם סיום חוזהו בתום העונה, עשוי להישאר בפרמיירליג ולחתום במנצ'סטר יונייטד. הספרדי בן ה-34 הינו שחקן חופשי, כך שהוא עדיין יכול למצוא בית חדש בליגה האנגלית, שם נסגר חלון ההעברות לפני כשבועיים. גם נאפולי ולאציו מוזכרות כמי שמקוות לצרפו.

* באיירן מינכן רק הודיעה הבוקר על צירופו של פיליפה קוטיניו, אבל ייתכן שהוא לא יהיה הרכש האחרון לקיץ: על הכוונת נמצא גם קאי האברץ, הכוכב בן ה-20 של באייר לברקוזן שעשוי לעזוב עד סגירת חלון ההעברות ב-2.9. האברץ הודיע שהוא יישאר העונה, אבל הצעה שתפתה אותו ואת מועדונו בהחלט עשויה להוביל למכירתו אחרי תשע שנים בלברקוזן.


יורנטה. זוכה לביקוש גם בגיל 34 (Gettyimages)


* ארתורו וידאל מעדיף להישאר בברצלונה ולהילחם על דקות מאשר לעבור לפריז סן ז'רמן או לאינטר שניסתה לצרפו לפחות עד לפני מספר שבועות.


* קספר דולברג צפוי להגיע לצרפת ולהשלים את מעברו לניס. החלוץ הצעיר של אייאקס, רק בן 21, יחתום לחמש שנים ואלופת הולנד תקבל עבורו כ-25 מיליון יורו.


דולברג. על סף מעבר לצרפת (AFP)

* קשר צ'לסי טימו בקאיוקו עשוי לחזור לצרפת. הקשר, שלא נכלל גם בתוכניות של פרנק למפארד, מחוזר על ידי פריז סן ז'רמן ומונאקו.

* קשר וולבס רומיין סאיס על סף מעבר לבשיקטאש הטורקית, כך נטען בתקשורת הטורקית. נציג של המועדון הגיע לאנגליה כדי להשלים את העסקה עבור הקשר שהצטרף ב-2016 ורשם בדיוק 100 הופעות במדי הזאבים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ