תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סארי סובל מדלקת ריאות וצפוי להחמיץ את משחק הפתיחה

אתלטיקו מדריד - יובנטוס 1:2
המאמן בן ה-60 של יובנטוס חלה בשפעת, אך בדיקות נוספות העלו כי מצבו חמור יותר ומסתמן כי לא ייקח חלק בהתמודדות נגד פארמה: "הוגש לו טיפול מיוחד", נמסר מקבוצתו. צ'לסי תמכה גם היא: "שולחים לו את איחולינו"
בשורה מאכזבת ליובנטוס לקראת מחזור הפתיחה בסרייה A: מאמן הקבוצה מאוריציו סארי אובחן כחולה בדלקת ריאות, ואינו צפוי לעמוד על הקווים נגד פארמה ביום שבת. מאמנה החדש של הגברת הזקנה סבל משפעת במהלך השבוע שעבר, ובדיקות נוספות שעבר חשפו כי הבעיה חמורה אף יותר. בשל מצבו, המאמן בן ה-60 לא ניהל את הניצחון 0:1 על טריסטינה במסגרת משחק הידידות ומסתמן כאמור שייעדר גם ממחזור הפתיחה באצטדיון אניו טרדיני.

בהודעה רשמית של יובנטוס נכתב: "לאחר שנח בסוף השבוע, מאורציו סארי נכח במתחם האימונים על מנת את הכבודה של צוותו. לרוע המזל, סארי לא יכול היה לקחת חלק באימוני הקבוצה, ובדיקות נוספות העלו כי הוא סובל מדלקת ריאות, והוגש לו טיפול מיוחד למחלה".

צ'לסי, קבוצתו לשעבר של סארי, עמה זכה אשתקד בליגה האירופית לא נשארה אדישה לחדשות מטורינו ובהודעה רשמית כתבה: "כולנו בצ'לסי שולחים את איחולינו לסארי, בטיפוליו בדלקת הריאות. החלמה מהירה, מאורציו"
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ