רודריגו: "המפגש נגד ארגנטינה הוא בטופ 3 משחקים החשובים בקריירה שלי"

play
הזמן של ויניסיוס ורודריגו לקחת את הנבחרת על הכתפיים | רויטרס
צפו: לואיס דיאס כיכב לעיני אביו הנרגש, קולומביה ניצחה 1:2 את ברזיל 01:38

אחרי שהפסידו לקולומביה ואיבדו את ויניסיוס, הסלסאו עלולים לצנוח עד למקום השמיני בבית אם יפסידו לאלופת העולם. אנחל די מריה צפוי לחזור להרכב של סקאלוני (ד', 02:30, ספורט1)

(גודל טקסט)

נבחרת ברזיל מעולם לא הפסידה משחק ביתי במוקדמות המונדיאל. בלילה שבין שלישי לרביעי (02:30, ספורט 1) הסטטיסטיקה הזו תעמוד בפני מבחן רציני כשהיא תארח את אלופת העולם ארגנטינה כשהיא מוכה וחבולה. ההפסד 2:1 בקולומביה במחזור הקודם, סיבך את הברזילאים שממוקמים רק במקום החמישי בבית עם שבע נקודות בלבד אחרי הפסדם השני. ארגנטינה הפסידה אומנם גם היא מול אורוגוואי, אבל זה היה איבוד הנקודות הראשון שלה והיא בטוחה בפסגה.

ובזמן שליאונל סקאלוני יהנה מהסגל החזק ביותר שלו, ברזיל תחסר את כוכבה הגדול ויניסיוס, שנפצע נגד קולומביה ועלול להיעדר תקופה ארוכה. הפציעה של ויניסיוס מצטרפת כמובן לפציעה של ניימאר, כך שהברזילאי יחסרו את שני השחקנים המסוכנים ביותר שלהם בחלק הקדמי.

בהיעדרם של השניים, רוב תשומת הלב תתמקד ברודריגו, שחקנה של ריאל מדריד, שאמר לקראת המשחק: "ידעתי שהזמן שלי יגיע. כשניימאר ווויניסיוס לא משחקים, אנשים מצפים ממני ליותר ואני צריך לספק את הסחורה. משחק בין ברזיל לארגנטינה במרקאנה זה תמיד משחק גדול. אני צעיר, אבל יש לי קצת ניסיון. המשחק הזה הוא בטופ 3 המשחקים החשובים בקריירה שלי".

רודריגו, שחקן נבחרת ברזיל
הרבה לחץ עליו בהיעדרו של ויניסיוס. רודריגו | רויטרס

בפעם הקודמת כשהשתיים נפגשו במרקאנה, המשחק הסתיים ב-0:1 של ארגנטינה, שניצחה את הברזילאים בגמר הקופה אמריקה וסיפקה למסי תואר ראשון עם הנבחרת, רגע לפני הזכייה ההירואית במונדיאל. אנחל די מריה, כובש שער הניצחון באותו משחק, צפוי לחזור להרכב של ארגנטינה על חשבון ניקו גונסלס. גם לאוטרו מרטינס עשוי לפתוח כנראה על חשבונו של חוליאן אלברס. ז'ואאו פדרו חלוצה של ברייטון צפוי לפתוח מנגד במקום ויניסיוס, כשרודריגו, ראפיניה ומרטינלי ישחקו מאחורי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי