השחקן שפירק אוהד במכות לא הורחק, טרבזונספור: "ז*ן על הצדק!"

ההתאחדות הטורקית פרסמה את העונשים בעקבות הקטטה ההמונית מול פנרבחצ'ה, הקבוצה שתארח 6 משחקים בלי קהל הגיבה: "תתפטרו!"

קבוצות: טרבזונספור
(גודל טקסט)

בטורקיה פרסמו היום (רביעי) את העונשים בעקבות התגרה ההמונית בסיום המשחק בין טרבזונספור לפנרבחצ'ה, שאחריו אוהדי טרבזונספור המארחת פרצו למגרש במטרה לתקוף את שחקני פנרבחצ'ה, שחלקם הגיבו והכו בפרעות מספר אוהדים. על הקבוצה שאירחה את המפגש נגזרו שישה משחקים ללא קהל, אבל אולי ההחלטה המעניינת באמת של ההתאחדות הטורקית הייתה שלא להעניש את מגן פנרבחצ'ה ברייט אוסיי-סמואל, שהכה נמרצות את אחד האוהדים.

בשל כך הגיבה טרבזונספור בציוץ נדיר בחריפותו נגד ההתאחדות: "ז*ן על הצדק שלכם! קומו מהכיסאות שלכם ותתפטרו!", נכתב בחשבון ה-X (לשעבר טוויטר) הרשמי של המועדון.

גם מישי בטשואיי שבעט באוהד לא ספג עונש, בעוד ששני שחקנים אחרים של פנרבחצ'ה, ג'יידן אוסטרוולדה והשוער המחליף אירפאן אגריבייאט, הורחקו למשחק אחד כשעל אוסטרוולדה הושת בנוסף קנס כספי. עוזר המאמן אגמן קורקמאז הושעה גם כן למשחק וספג קנס נמוך.

מכות בין שחקני פנרבחצ'ה לאוהדי טרבזונספור
מכות בין שחקני פנרבחצ'ה לאוהדי טרבזונספור | אימג'בנק GettyImages, Huseyin Yavuz/dia images

עוד נענשה טרבזונספור בקנס של מעל ל-360,000 שקלים (3.12 מיליון לירות טורקיות) בשל הפריצה של אוהדיה למגרש וגם בגין "שימוש מערכת הכריזה בצורה שהיטיבה עם הקבוצה הביתית", כך נכתב בטורקיה. לאוהדים שזוהו כמעורבים במהומת הענק ייחסם המנוי למשחקי הקבוצה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי