ניקו וויליאמס נתן "אוקיי". אלה השחקנים שברצלונה מוכנה למכור

play
ידחו את החגיגה של סקוטלנד? ניקו וויליאמס | רויטרס
צפו: אורטגה עצר את סון עם הצלת העונה, צמד של הולאנד קירב את סיטי לתואר 06:43

פ.ס.ז' לא תשאיל את סימונס, בארסה כבר קיבלה הסכמה ממטרה אחת, רוצה גם את קימיש וסילבה, ובונה על "מכירה אחת גדולה לפני היורו"

(גודל טקסט)

לאחר הדיווחים כי פריז סן ז'רמן חסמה אפשרות לחזרה של צ'אבי סימונס לברצלונה כמושאל, נראה שעיקר הפוקוס של הקטלאנים כרגע הוא בהנחתת ניקו וויליאמס במועדון. לפי דיווח ב"ספורט", שחקן הכנף בן ה-21 כבר נתן את הסכמתו העקרונית וכעת עובדים במועדון על עסקה מול אתלטיק בילבאו ובהתאם למגבלות הכספיות שכמובן מסבכות את כל מדיניות הרכש לקראת 2024/25.

לפי העיתון הקטלאני, התכנית של ברצלונה היא לצרף את ניקו וויליאמס, ברנרדו סילבה ויוזואה קימיש בעזרת מכירתם של ראפיניה, פרנקי דה יונג ורונאלד אראוחו. לפי העיתונאים דויד ברנבאו רברטר, ניתן להבין על מי בונה בארסה מבחינת הכנסות לפי השחקנים אותם סימנה כ"בלתי ניתנים להעברה". אראוחו, ראפיניה ופרנקי אינם נכללים בין חמשת השחקנים הללו, כשהמטרה היא "לבצע מכירה אחת גדולה עוד לפני היורו".

רונאלד אראוחו שחקן ברצלונה
רונאלד אראוחו שחקן ברצלונה | אימג'בנק GettyImages

אף אחד מהכוכבים לא רוצה לעזוב, אבל לפי ההערכות אראוחו עשוי להסכים למהלך כזה לאור ההתעניינות מצד באיירן מינכן ומנצ'סטר יונייטד, וברצלונה מקווה לקבל 80 מיליון יורו. המנהל הספורטיבי דקו בונה במקביל גם על השוק הסעודי, לשם עשוי להימכר אנסו פאטי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי