מתקרבת לאליפות: פרימפונג וגרימלדו נתנו ללברקוזן 0:2 על קלן
02:22
הקבוצה של צ'אבי אלונסו גברה 0:2 על קלן, נותרה בלתי מנוצחת ועשתה עוד צעד ענק בדרך לאליפות היסטורית. פרימפונג וגרימלדו כבשו. הופנהיים ניצחה 1:2 את ורדר ברמן
המחזור ה-24 בבונדסליגה נמשך הערב (ראשון) עם האלופה שבדרך: באייר לברקוזן ניצחה 0:2 בחוץ את קלן ופתחה פער של 10 (!) נקודות בפסגה על פני באיירן מינכן המקרטעת. הופנהיים ניצחה 1:2 את ורדר ברמן
טסים לאליפות. פרימפונג חוגג | רויטרס
פ.צ קלן – באייר לברקוזן 2:0
מה עוד אפשר להגיד על העונה המופלאה של באייר לברקוזן, שנמצאת בדרך הבטוחה לאליפות היסטורית ומרשימה במיוחד ופתחה פער של 10 נקודות על פני באיירן מינכן בפסגה. אחרי שהאלופה הנצחית איבדה שוב נקודות מול פרייבורג, הקבוצה של צ'אבי אלונסו קיבלה משחק נוח למדי מול יריבה חלשה, שנותרה בעשרה שחקנים כבר בדקה ה-14 אחרי עבירה קשה של יאן תיאהמן. בדקה ה-38 נפרץ הסכר עם שער של ג'רמי פרימפונג מקרוב אחרי בישול של פטריק שיק. לברקוזן המשיכה ללחוץ ואלכס גרימאלדו המשיך את העונה המופלאה שלו עם שערו התשיעי העונה (73) ויש לו גם אותו מספר של בישולים. לברקוזן כאמור פתחה פער 10 בפסגה וקלן מנגד מסובכת מאוד, עמוק מתחת לקו האדום.
מה דעתך על הכתבה?