ברצלונה רוצה טרייד, פ.ס.ז' הורידה את מחירו של ניימאר?

ניימאר
ניימאר | ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/Gettyimages

ב"אל מונדו דפורטיבו" נכתב שאלופת ספרד תבצע עסקה רק בשילוב שני שחקנים. ב"אל פאיס" נטען שהצרפתים הפחיתו את תג המחיר ל-150 מיליון יורו משום שהברזילאי מהווה יותר בעייה מאשר פיתרון. וגם: העונש שספג הכוכב

קבוצות: פריז סן ז'רמן
(גודל טקסט)
ניימאר ממשיך להיות השם החם של חלון ההעברות גם לקראת אמצע חודש יולי. אף אחד לא יודע כיצד יסתיים המשולש הזה: פריז סן ז'רמן-ניימאר-ברצלונה. ובספרד עסקו שוב ושוב בדבריו של נשיא ברצלונה, ג'וזף ברותמיאו, שאמר בהצגתו של השוער נטו: "אין שום דבר חדש".  בשער ה"אל מונדו דפורטיבו" נכתב באופן ברור: "טרייד או שום דבר".


ברצלונה רואה בצירופו של ניימאר העברה מאוד מסובכת. הצרפתים רוצים להחזיר לפחות את הסכום בו נרכש ניימאר (222 מיליון יורו) בעוד אלופת ספרד לא יכולה להרשות לעצמה. ברצלונה תיהיה מוכנה להעביר לפריז סן ז'רמן סכום כסף נמוך בהרבה ושחקנים בשווי 170 מיליון יורו, כשמדובר כרגע על שניים מבין פיליפה קוטיניו, סמואל אומטיטי ואיבן ראקיטיץ'. עוסמאן דמבלה, שמבוקש גם בבאיירן מינכן, מוגדר כ"בלתי ניתן להעברה".


דיווח אחר ב"אל פאיס" מספר כי פריז הורידה את מחירו ל-150 מיליון יורו, בעיקר בשל לחץ כבד מאוד שמפעליו אביו של השחקן, וההבנה שהמועדון יצטרך לרדת מדרישותיו משום שהשחקן הוא "יותר בעיה מאשר פיתרון" ובקבוצה רוצים להמשיך בהכנות לקראת העונה הבאה. עוד נטען שאף אחד מהמועדון לא הציע את ניימאר לריאל מדריד.ב"אס" נכתב הבוקר שבברצלונה דווקא מרוצים מהסיטואציה. "הקבוצה, ובעיקר הנשיא, נמצאים במצב אידיאלי. אם לפני שנתיים ניימאר הותיר אותם בבעיה קשה – כעת הוא מתחנן לחזור הביתה, ופ.ס.ז' יודעת שאי אפשר לאלף את הברזילאי. היא כן רוצה למכור אותו ומחכה להצעה של ברצלונה". בכתבה אפילו נכתב בציניות: "בברצלונה קונים פופקורן, לא ירימו אפילו אצבע ומחכים לראות מה יהיה הפתרון בין שני הצדדים". 


בינתיים, לאחר שספג ביקורת קשה מהמנהל המקצועי של הקבוצה, פ.ס.ז' הודיעה באתר הרשמי של המועדון כי ניימאר ייענש על כך שלא הגיע לאימון הבכורה של הקבוצה. אביו של השחקן כבר אמר כי יש לו התחייבויות קודמות בסאו פאולו עד ל-15 בחודש, אך את הצרפתים זה לא מעניין. בהודעה לא נאמר באילו אמצעים הקבוצה תנקוט אך לפי הדיווחים ניימאר ייקנס בסכום של 375 אלף יורו. בסעיף של השחקן יש חוזה על מענק לאור התנהגות טובה, שעשוי להישלל ממנו במקרה של ויכוח עם חבריו לקבוצה, אי הגעה לאימונים או מתן ראיון לתקשורת ללא אישור מראש.


ב-22 ביולי תמריא הקבוצה למחנה אימונים בסין שם מתוכננים לה שלושה משחקי אימון, לפני שתפגוש את ראן לסופר קאפ הצרפתי ב-3 באוגוסט. אם ניימאר ימשיך שלא להתייצב, תהיו בטוחים שהסערה בצרפת תוכפל.ניימאר. יתייצב למחנה האימונים? (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי