לאפורטה שלח מסר ברור לצ'אבי – וסימן מועמד חדש להחליפו בברצלונה

play
צ'אבי מוצג כמאמן ברצלונה, וחותם על חוזהו לצד נשיא המועדון ז'ואן לאפורטה | GettyImages, David Ramos
צפו: ברצלונה ביצעה מהפך, אך הודחה מהגביע אחרי 4:2 מול אתלטיק בילבאו 04:02

בספרד טוענים כי הנשיא נפגש עם המאמן והבהיר לו - "אסור להמשיך להיכשל". טוכל סומן למקרה שקלופ יירד מהפרק, ויש גם כוכב-על על הכוונת

(גודל טקסט)

"אסור להמשיך להיכשל" – זה המסר שהעביר נשיא ברצלונה ז'ואן לאפורטה לצ'אבי, כך לפי "אס". הסבלנות של הנשיא אוזלת, ובפגישה קצרצרה עם המאמן הבהיר לו שלא יקבל בשוויון נפש מפלה מול נאפולי בשמינית גמר ליגת האלופות. "החרב מרחפת מעל צווארו של צ'אבי כפי שמעולם לא ריחפה", נכתב ב"אס".

מאחורי הקלעים, ממשיכים לחפש במועדון מחליף למאמן שיעזוב לכל המאוחר בסיום העונה. החלום הרטוב של ההנהלה ממשיך להיות יורגן קלופ, ולפי "ספורט", "ז'ואן לאפורטה משוכנע שיוכל להיפגש איתו ולשכנע אותו".

אם החלום הרטוב לא יתגשם, יש מאמן גרמני נוסף על הכוונת – תומאס טוכל. ב"ספורט" נטען כי "מדובר באופציה פופולרית מאוד בקרב ההנהלה" – לפני מספר שבועות גם האפשרות הזאת היתה נראית בלתי אפשרית, אולם התוצאות הרעות של באיירן מינכן והמתחים הרבים במועדון מקטינים את הסיכוי שהמאמן יישאר לעונה נוספת בקבוצת הפאר הגרמנית – בוודאי אם תפסיד את האליפות.

"הליגה הספרדית תמיד עניינה את טוכל", נכתב. "אם ברצלונה תפנה אליו, אין ספק שהוא יהיה חייב לשקול זאת. כך או כך, בברצלונה רוצים לסיים את החיפושים עד השבוע הראשון של מרץ. למאמן החדש יהיו שורה של החלטות קשות, והוא יזדקק להרבה זמן".

תומאס טוכל, מאמן באיירן מינכן
תומאס טוכל, מאמן באיירן מינכן | GettyImages, Alexander Hassenstein

ומה בגזרת הרכש? בתקשורת הקטלאנית העלו היום (שלישי) שם של מועמד חדש – כוכב מילאן רפאל לאאו, המחזיק בסעיף יציאה של 150 מיליון יורו. ברצלונה לא תוכל לשלם את הסכומים הללו, אך היא עובדת על פינוי מקום בתקציב. שם נוסף שנמצא על הפרק הוא אמאדו אונאנה מאברטון.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי