אביו של מסי: "בעייתי להשתחרר מברצלונה, אבל גם יהיה קשה להישאר"

חורחה מסי
חורחה מסי | LLUIS GENE/AFP via Getty Images

חורחה הגיע לקטלוניה בטיסה מרוסאריו כדי לנהל את המגעים על התרת החוזה והמעיט במילים, אך טען בשיחה עם כלי התקשורת שחיכו לו: "קשה לומר מה יהיה. לא שוחחתי עם גווארדיולה"

קבוצות: ברצלונה
(גודל טקסט)

בשדה התעופה בברצלונה נחת הבוקר (רביעי) אביו של ליאו מסי, חורחה, כדי לנהל את המגעים לשחרור בנו מהמועדון. כשבוע אחרי שמסי הודיע לברצלונה במכתב שנשלח בדואר רשום על רצונו לעזוב ועל כך שמבחינתו תם החוזה בין הצדדים, הגיע אביו בטיסה פרטית מרוסאריו כדי לנסות להגיע להבנות עם נשיא הבלאוגרנה, ג'וזפ מריה ברתומאו. הערב השניים נפגשו, אך לא הגיעו להבנות.

ברצלונה מתנגדת לשחרר את מסי וטוענת שהחוזה בתוקף, גם ההתאחדות הספרדית אישרה שסעיף השחרור של מסי בגובה 700 מיליון יורו בתוקף, אולם כדי למנוע הליך משפטי ארוך ומסובך, הגיע חורחה מסי לקטלוניה כדי לדון בדרכים להתיר את החוזה ולאפשר לבנו לעבור למנצ'סטר סיטי, שם יתאחד עם פפ גווארדיולה.

בשיחה עם עיתונאים שחיכו לו, אמר חורחה מסי בקצרה: "אני לא יודע אם מסי יעזוב את ברצלונה. יהיה לו קשה להשתחרר, אבל קשה לומר מה יהיה. מנצ'סטר סיטי? לא יודע, אין לי מה לומר בנושא. לא שוחחתי עם פפ גווארדיולה. העתיד של ליאו בברצלונה? יהיה לו קשה".

חורחה מסי
חורחה מסי | LLUIS GENE/AFP via Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי