רעידת אדמה: ברצלונה הודיעה רשמית שליאו מסי עזב

ליאו מסי | Eric Alonso/Getty Images

שעות לאחר פרסום ב"מארקה" על פיצוץ במו"מ בין הצדדים ואחרי שלל דיווחים על כך שהארכת החוזה מתקרבת, המועדון בישר כי הכוכב הגדול ביותר בהיסטוריה שלו לא יחתום על הסכם חדש

קבוצות: ברצלונה

דרמת ענק בברצלונה. אחרי שמוקדם יותר דווח היום (חמישי) כי הקבוצה לא הצליחה להגיע לסיכום עם ליונל מסי, כעת הודיעו הקטלאנים באופן רשמי על עזיבתו המיידית של הכוכב. למעשה, מסי לא מחזיק בכלל בחוזה בבארסה, הוא שחקן חופשי ולכן לא עוזב את הקבוצה, אלא פשוט לא חוזר אליה.

בהודעת המועדון נכתב: "למרות שהיה הסכם בין ברצלונה לליאו מסי והייתה כוונה לחתום על החוזה החדש היום, זה לא יהיה אפשרי בשל המכשולים הכלכליים והמבניים (התקנות של הליגה הספרדית). בשל המצב הזה, ליונל מסי לא יישאר בברצלונה. שני הצדדים מצטערים שבסופו של דבר הרצונות של השחקן ושל המועדון לא יתממשו. בארסה רוצה להודות לשחקן על התרומה שלו למועדון ומאחלת לו כל טוב בחייו האישיים והמקצועיים".

סביב הסאגה פורסמו לא מעט דיווחים סותרים בשעות שקדמו להודעת ברצלונה. מצד אחד, ב"RAC1" נטען כי מסי לא היה מרוצה מהמצב המקצועי והכלכלי במועדון, אולם מנגד, העיתונאית הארגנטינית ורוניקה ברונאטי הבהירה כי השחקן היה מודע היטב לסיטואציה בארגון והדבר כלל לא שיחק תפקיד בכך שהוא לא חתם על חוזה חדש.

בינתיים, אנשי תקשורת מובילים בקטלוניה טוענים כי גם אחרי ההודעה הרשמית של ברצלונה, העזיבה של מסי עדיין לא סופית ובהחלט ייתכן כי מדובר במהלך של המועדון כדי לגרום לראשי הליגה הספרדית "להתקפל".

ליאו מסי | David Ramos/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי