סנט אטיין הנחילה לדיז’ון הפסד רביעי ברציפות ועקפה את מארסיי

נבן סובוטיץ'
נבן סובוטיץ’ | Gettyimages

ליגה צרפתית, מחזור 26: זה לא היה קל, אך שערו הראשון העונה של נבן סובוטיץ' (64) עשה את ההבדל וסידר זמנית מקום רביעי בטבלה על חשבון מארסיי. רק 1:1 לליל אצל שטרסבורג. 90 דקות למרציאנו בניצחון היברניאן

המחזור ה-26 בליגה הצרפתית יצא הערב (שישי) לדרך עם שני מפגשים. דיז’ון רשמה הפסד רביעי ברציפות, 1:0 בבית נגד סנט אטיין החזקה. במשחק המאוחר ליל לא הצליחה לנצח וסיימה ב-1:1 מאכזב בחוץ מול שטרסבורג.

דיז’ון – סנט אטיין 1:0 

זה לא הלך חלק, אבל סנט אטיין התאוששה מההפסד לפאריס סן ז’רמן במחזור שעבר וטיפסה באופן זמני למקום הרביעי על חשבון מארסיי אותה היא מקדימה בשלוש נקודות. דיז’ון, שהצליחה להקשות על יריבתה בניגוד לתחזיות, רשמה בסופו של דבר הפסד ליגה רביעי ברציפות והיא עלולה לרדת מתחת לקו האדום בסיום המחזור. שער בכורה העונה של נבן סובוטיץ’ (64) הבלם הסרבי הכריע והעניק לאורחת נקודות יקרות.

תוצאה נוספת

שטרסבורג – ליל 1:1

בספרד

, אספניול והוואסקה נפרדו ב-1:1 במשחק שפתח את המחזור ה-25. אסטבן גראנרו העלה את הקבוצה מברצלונה ליתרון (20), אבל צ’אבייר אצ’ייטה השווה (47) וקבע חלוקת נקודות.

בסקוטלנד, אופיר מרציאנו השלים 90 דקות ב-2:4 של היברניאן על דנדי במחזור ה-27 בסקוטלנד. באוסטריה, אלון תורג’מן נותר מחוץ לסגל של אוסטריה שהפסידה 2:0 ללאסק לינץ.

שער בכורה יקר מפז. נבן סובוטיץ’ (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי